Kolay uygulanır, ADR’ye uygun pil ambalaj etiketleri

Çalışanları, ortakları ve müşterileri, ambalaj üzerinden lityum-iyon pillerin varlığı konusunda uyarmak, istenmeyen kazaları önleyebilir ve uygunluğu artırabilir. Brady’nin Lityum-iyon ADR ambalaj etiketleri, optimum uygunluk için tamamen özelleştirilebilir ve kolay uygulanabilmesi için pratik bir dağıtıcı üzerinde sağlanabilir.

ADR’ye uygun pil ambalaj etiketleri

31 Aralık 2018 tarihinde zorunlu hale gelecek ADR yönetmeliğine uygunluk için gerekli ambalaj etiketleri sunuyoruz. Etiketler, Brady fabrikalarında basılıp ADR’ye tam uygunluğa yönelik spesifikasyonlara göre özelleştirilebilir.

Kolay uygulanır

Lityum-iyon pil ambalaj etiketleri, her biri üzerinde 1000 etiket bulunan rulolar halinde mevcuttur. Düşük maliyetli B-7610 beyaz kağıttan üretilen kendinden yapışkanlı etiketler, taşıyıcı üzerinde birbirinden ayrı durarak kolayca sıyrılıp uygulanabilir. Daha pratik kullanım için Brady, duvara takılabilen veya masa üstüne yerleştirilebilen ve etiketlerin kendiliğinden sıyrılmasını sağlayan ayrı bir dağıtıcı sunar.

Daha fazla ADR uygunluğu Sunduğumuz diğer ürünler:

We also offer:

  • Açık alanda yıllarca bozulmadan kalan güvenilir malzemelerden tüm ADR kamyon işaretleri. Sürücüleri ve ilk müdahalecileri risklere karşı uyarmak ve uygunluğu artırmak adına çeşitli türde kamyonlara uyması için bu baklava şekilli uyarı işaretleri, kendinden yapışkanlı, manyetik veya sert bir destek malzemesiyle sağlanabilir.
  • Çeşitli döküntü kontrol çözümlerini içeren döküntü kitleri. Bu çözümler, çalışanların bir döküntünün yola veya iş yeri zeminine yayılmasını kolayca önlemesini sağlar.
Etiketi kendi ortamınızda deneyin

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.