Deniz ortamları için dayanıklı etiket malzemeleri


Brady, deniz ortamlarında kimyasalların ve diğer ürünlerin tanımlanmasına olanak sağlayan, BS5609 sertifikalı, yüksek kaliteli etiket malzemeleri sunuyor. Brady’nin sert koşullara dayanıklı etiket malzemelerinden oluşan çok çeşitli ürün yelpazesine yeni eklenen, deniz ortamlarına yönelik bu etiket malzemeleri, tuzlu suya yüksek dayanıklılık, harika UV direnci ve mükemmel bir yapışkan sunuyor.


BS5609 Durable marine labels

Deniz ortamında dayanıklı tanımlama olanağı

BS5609 sertifikalı etiket malzemeleri, deniz ortamlarındaki performanslarının garanti altına alınması için gel-gitler arasında tuzlu suya 3 ay maruz kalma dahil, en sert koşullarda test edilmiştir. Bu standart ayrıca yapışkan performansı, baskı kalıcılığı ve aşınma direnci gibi kriterleri de belirler. Birçok etiketin solduğu, okunmaz olduğu ya da tuzlu su ile güneş ışığı nedeniyle yerinden çıktığı ortamlarda, Brady’nin deniz ortamları için sunduğu etiketler sağlam ve okunabilir kalır.


Deniz ortamları

Brady’nin B-595, B-7569 ve B-7541P etiket malzemelerinin tümü BS5609 sertifikasına sahiptir. Bunlar, gerekli CLP etiketleri ile IMDG ürünlerinin ve tehlikeli kimyasalların tanımlanması için idealdir. Ayrıca dayanıklı güvenlik, tahliye ve boru işaretleri oluşturmak için de kullanılabilir. Brady’nin BS5609 sertifikalı etiket malzemeleri, deniz ortamlarında faaliyet gösteren tüm şirketlere yönelik harika tanımlama araçlarıdır. Bunlar şu sektörlerdeki şirketler olabilir:

Capacity of the package Dimensions of labels (in millimetres)*
Not exceeding 3 litres: If possible, at least 52 x 74
Greater than 3 litres, but not exceeding 50 litres: At least 74 x 105
Greater than 50 litres but not exceeding 500 litres: At least 105 x 148
Greater than 500 litres: At least 148 x 210

* REGULATION (EC) No 1272/2008

  • petrol ve doğalgaz şirketleri
  • açık deniz enerji şirketleri
  • taşımacılık şirketleri
  • lojistik şirketleri
  • deniz tabanı tarama şirketleri

Sahada yazdırılabilir

BS5609 sertifikalı B-595 ve B-7569 etiket malzemeleri, Brady’nin sunduğu BBP35 veya BBP37 Etiket Yazıcısı gibi kaliteli termal transfer yazıcıları kullanılarak sahada bastırılabilir. Beyaz arka plan üzerinde siyah ve kırmızı baskılar içeren CLP etiketleri gibi etiketler, bu yazıcılar ve Brady’nin CLP uygulaması kullanılarak limanlardaki, denizdeki ve açık deniz ortamlarındaki geçici tanımlama gereksinimlerini karşılamak üzere kolayca oluşturulabilir. Tam renkli güvenlik işaretleri ve boru işaretleri gibi diğer uygulamalar, müşterinin belirttiği teknik özelliklere uygun şekilde önceden Brady fabrikasında tamamen veya kısmen bastırılabilir.


Deniz ortamlarındaki koşullara dayanıklı tanımlama uygulamaları için BS5609 sertifikalı, yüksek kaliteli etiket malzemelerini keşfedin.

Fiyat teklifi isteyin Numune talep edin

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.