Saydam dondurucu etiketi, numunelerin görsel kontrol edilmesine olanak tanır

B-7600 saydam dondurucu etiketiyle optimum düzeyde laboratuvar numunesi takip edilebilirliği için kriyojenik flakonların, tüplerin ve saklama kutularının birden fazla dondurma döngüsü boyunca tanımlanmış olarak kalmasını sağlayın. Etiket, numune içeriğinin görsel olarak kontrol edilmesine olanak tanır ve -191°C ile 121°C arası sıcaklıklara dayanır.

Numune içeriğini görün

B-7600 saydam dondurucu etiketi, kriyojenik flakonların, tüplerin ve saklama kutularının tanımlanmış olarak kalmasını sağlayarak optimum düzeyde laboratuvar numunesi takip edilebilirliğini destekler. Tamamen şeffaf yapısı, numunenizin içeriğini görsel olarak kontrol edebilmenizi sağlar. Bu etiket, Brady’nin numune kaybını önlemeye yönelik olarak geliştirdiği güvenilir laboratuvar numunesi etiket grubunun bir parçasıdır.

Kriyojenik saklama sırasında numunelerin tanımlanmış olarak kalmasını sağlayın

Saydam dondurucu etiketi, numunelerin kriyojenik saklama sırasında tanımlanmış olarak kalmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Etiket

  • sıvı azot (-196°C), dondurucu (-80°C), otoklav (121°C) ve su banyosu (100°C) içerisinde çatlamaz, soyulmaz ve bozulmaz
  • birden fazla dondurma döngüsüne dayanır
  • kıvrımlı ve düz yüzeylere sağlam bir şekilde yapışır
  • oda sıcaklığında kuru yüzeye uygulanmalıdır

Etiketi laboratuvarda yazdırın

Saydam dondurucu etiketini laboratuvarınızda istediğiniz zaman yazdırabilirsiniz. Brady masa üstü yazıcıları BBP12, BradyPrinter i3300, i5100 ve i7100 ve ayrıca taşınabilir Brady yazıcıları* BMP61, BMP71 ve M611 ile uyumludur. 1B ve 2B kodlar etikete yazdırılabilir ve tarayıcı ile okunabilir. Brady Workstation Laboratuvar Paketi etiket tasarımı uygulamaları, Brady yazıcınıza yerleştirilen malzemeyi tanır. Optimum sonuçlar için etiketin R6000HF şeritle yazdırılması gerekir.

*taşınabilir Brady yazıcılarda özel etiket olarak mevcuttur

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.