Esnek elektronik ve elektrikli cihaz etiketleme

Elektrikli ve elektronik cihazlardaki talimat etiketleri güvenlik, uyumluluk ve kullanım kolaylığı açısından önemlidir. Gelişmiş teknolojiler sayesinde en üst düzey esneklikte tasarlanıp yazdırılabilecek eksiksiz bir dizi güvenilir etiket sunuyoruz.

Büyük esneklik

Daha fazla sayıda özel karakter, sembol, işaret ve logo ile her alfabeden harflere olanak tanıyan son derece hassas yazdırma işlevi sayesinde cihaz etiketlerine daha fazla bilgi yerleştirilebilir. Bu özellik, etiket içeriğinde daha fazla esneklik sağlar ve şirketlerin güvenlik talimatları, uyumluluk bilgileri ve şirket logosu ekleyerek markalama sayesinde müşterilerini daha iyi bir şekilde desteklemesine yardımcı olur. Brady ayrıca maksimum etki ve netlik sağlayacak etiketlerin tasarlanmasına yardımcı olmak için çizim desteği de sunar.

Tamamen yazdırılır veya tesisinizde tamamlanır

Etiketler, tamamen yazdırılmış halde ve manuel olarak ya da etiket besleyicisi ve otomatik üretim hatlarındaki mevcut seç ve yerleştir makineleriyle uygulanmaya hazır şekilde sunulabilir. Etiketler ayrıca kısmen önceden yazdırılabilir ve Brady yazıcısı kullanılarak parti kodları, üretim tarihleri veya diğer bilgilerle cihaz üretim tesislerinde tamamlanabilir. Bu işlem, otomatik bir üretimde BSP61 Yazdır ve Uygula Sistemi, BradyPrinter i7100 Endüstriyel Etiket Yazıcı veya ALF14 Etiket Besleyici ile yapılabilir.

Maksimum güvenilirlik

Güvenilir etiketlerimiz sıcak, soğuk, nem, aşınma, yağlar ve yağlayıcı maddeler, hava şartları ve kimyasallar gibi en zorlu koşullara maruz kalsalar bile birçok elektronik ve elektrikli cihazın kullanım ömrü boyunca dayanır. Her çeşit yüzeyde yerinden çıkmayan, UL onaylı, güvenilir, çok sayıda etiket malzemesi sunulmaktadır. Brady, uygulamanıza dayalı olarak her cihaz için hangi etiket malzemesinin istenen güvenilirliği sağlayacağını belirlemeye yardımcı olabilir.

Herhangi bir cihaz için kullanım kolaylığı, güvenlik ve uyumluluğu artıracak talimatları, birçok elektronik ve elektrikli cihazın kullanım ömrü boyunca dayanacak, güvenilir bir etiketin üzerinde iletin.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.