Kablo sorunlarının daha hızlı giderilmesi için Döner Etiket

Kabloların hızlıca tanımlanması, veri merkezleri ve diğer endüstriyel ortamlarda sorun giderme için büyük öneme sahiptir. Döner Etiketimiz, kullanıcıların kablo etiketlerini kolayca döndürerek üzerinde baskının her açıdan okunabilir olmasını ve böylece sorunların hızlı ve verimli bir biçimde giderilmesini sağlar.

Red arrowVeri merkezi hizmet süresini artırın

Daha hızlı sorun giderme

B-427 kendinden laminasyonlu Döner Etiket sürümü, üzerindeki baskının her açıdan okunabilir olması sayesinde kablo tanımlama hızını artırabilir. Yapışkanlı olmayan baskı bölgesi ve yarı saydam, kablonun çevresine sarılmış kendinden yapışkanlı laminasyon sayesinde etiket kablo çevresinde döndürülebilir. Kablo tanımlama hızını artırmak, sorun giderme konusunda büyük öneme sahip olabilir ve zaman kaybı veya yanlış kabloyu takmak gibi insan hatalarının önlenmesine yardımcı olur.

Güvenilir ve sahada yazdırılabilir

Döner Etiket, Brady’nin kablo ve bileşenler için ürettiği ve uygulandıktan sonra uzun süre yapışkanlığını ve okunaklılığını yitirmeyen, güvenilir, sanayi tipi kablo ve bileşen etiketlerinin bir parçasıdır. Brady Workstation uygulamalarıyla kolayca tasarlanarak her türlü metin, seri numarası, barkod, QR kod veya başka bilgiler eklenip bir Brady yazıcıdan yazdırılabilir. Ürünle uyumlu yazıcılar şunları içerir: BBP12, BradyPrinter i3300, BradyPrinter i5100, BradyPrinter i7100, BradyPrinter M611, BMP61 ve BMP71.

Red arrowHer Brady Workstation uygulamasını 30 gün ücretsiz keşfedin ve etiket tasarımının ne kadar kolay olabileceğini görün

Eksiksiz destek

Güvenilir etiketler, etiket tasarım uygulamaları ve yazıcılarının yanı sıra Brady, danışma temelli bir sahada destek yaklaşımıyla özelleştirilmiş tanımlama çözümleri sunabilir. Brady tanımlama çözümleri, geniş ve küresel distribütör ağıyla her zaman yerel olarak mevcuttur. Çözümler uygulandıktan sonra müşteri hizmetleri ve teknik servis her türlü sorunuza yanıt arayabilir.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.