DuraSleeve ile verimli ve esnek panel tanımlaması

Dayanıklı DuraSleeve taşıyıcı ve iç etiket, elektrik panolarındaki kabloları tanımlamanın verimli ve esnek bir yoludur. DuraSleeve taşıyıcı, sonlandırmadan önce bir kablonun üzerinden geçirerek tıpkı bir kablo makaronu gibi uygulanabilir. İç etiketi profesyonel bir etiket yazıcıyla kolaylıkla yazdırılabilir ve sahada değiştirmek ve güncellemeleri uygulamak kolaydır.

Taşıyıcı ve iç etiket

DuraSleeve insert & carrier

Dayanıklı DuraSleeve çözümü, güçlü ve şeffaf bir taşıyıcıyı ve beyaz ve sarı renklerde sunulan B-7697 PET iç etiketi içerir. Hem iç etiket hem de taşıyıcı, 6 farklı boyutta sunulmuştur ve farklı kablolara uygundur. Taşıyıcı, BMP61 ve BMP71 Etiket Yazıcı gibi taşınabilir yazıcılar ile sahada ve BBP12, BradyPrinter i3300 ve BradyPrinter i7100 Endüstriyel Etiket Yazıcı gibi masa üstü sistemlerle tesis içinde yazdırılabilen iç etiketi korumak üzere tasarlanmıştır.

Hızlı çıkarma ve değiştirme

DuraSleeve iç etiketler, eski iç etiketi itip çıkaran yeni bir iç etiket ile hızla güncellenebilir. Bu esneklik DuraSleeve’i sıklıkla güncellenen ve başka bir amaca uygun hale getirilen elektrik panolarını tanımlamada son derece verimli hale getirir. DuraSleeve ile geçerliliğini yitirmiş etiketleri veya makaronları çıkarmak için zaman harcamaya artık gerek yok. Bunun da ötesinde bakım uzmanları DuraSleeve taşıyıcıyı uygulandığı kablo üzerinde kaydırabilir. Bu sayede elektrik panolarında onarım ya da güncelleme yapılırken daha fazla görünürlük ve hareket kabiliyeti elde edilir.

Küçük hacimleri atık ortaya çıkarmadan tanımlayın

Çoğu dayanıklı baskı çözümleri kullanıcılar için minimum hacim gerektirir ve bu da sadece birkaç kablonun tanımlanması gerektiğinde veya tanımlamanın güncellenmesi gerektiğinde atık ortaya çıkarır. DuraSleeve’in değiştirilebilir ve basılabilir iç etiketleri, basılabilir partiler tek iç etiketten yüzlerce iç etikete kadar değiştiği için atık ortaya çıkarmaz.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.