PCB’leri otomatik uygulanan maske filmiyle koruyun

PCB’lere yönelik B-7634 maske filmi, dalga lehimleme ve sıcak hava regülasyonu gibi elektronik üretim işlemleri boyunca harika koruma sağlar. Poliimid maske filmi, otomatik uygulama için idealdir ve temiz bir şekilde çıkarılabilir.

Koruyucu film

Brady’nin B-7634 maske filmi; ince, amber poliimid bir koruyucu malzemedir. Yüksek ısıda üretim işlemleri, dalga lehimleme ve sıcak hava regülasyonu sırasında PCB’ler, bileşenler ve açık delikler için harika koruma sağlar. Filme, üretim işlemleri boyunca sıkı bir şekilde takılı kalması ve geride kalıntı bırakmadan kolayca çıkarılabilmesi için çıkarılabilir bir silikon yapışkan takılmıştır. B-7634 maske filmi, Brady’nin dayanıklı tanımlama etiketleri, etiket besleyicileri ve yazıcı/aplikatörleri içeren otomatik yazdırılan devre kartı tanımlama teklifi için tamamlayıcı niteliktedir.

Daha fazla verimlilik için otomatik uygulama

Poliimid maske filmi, modüler ALF14 Etiket Besleyicisinin tam otomatik etiket kılavuz sistemiyle birlikte yaygın seç ve yerleştir makineleriyle otomatik olarak uygulanacak şekilde tasarlanmıştır. Maske filminin PCB üretimi boyunca takılı kalmasıyla birlikte otomatik uygulama seçenekleri, PCB üretiminin verimliliğini önemli ölçüde artırabilir.

Yksk ısılı uyg. için ideal

B-7634 klp ksmli poliimid maske filmi, dalga leh. srsnda PCB mask. gibi elktrnk işlmlrde ve çok katm. PCB ürtmnde yararlı olur. Oto. uygulanan koruyucu film; sck dldrmlı galv. kaplama, yük. sıcaklıkta toz kapl., oto. snsrü ve manifold üretimi gibi dğr ürtm işlmlrnde de yararlı olur. Film, srkli bant frmtnda kabloların hvclk ve rzgr türbini sktrlrdeki zorlu koşullara karşı yltlmsı ve krnmsı için idealdir.

B-7634 otomatik uygulanan poliimid filmiyle üretimde PCB’leri koruyun.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.