Otomatik yazdırma ve uygulama

Kablo tanımlama, Brady'nin yazdırma ve uygulama sistemleriyle büyük ölçüde otomatik hâle getirilerek daha fazla zaman kazanmanızı ve kârlılığı artırmanızı sağlayabilir.

Wraptor

Wraptor A6500 Tel Tanımlama Yazıcısı Aplikatörü

Wraptor A6500, tel ve kablo tanımlamayı daha hızlı ve kolay hâle getiren otomatik baskı ve uygulama makinesidir. Etiket basma ve etiket uygulama işlemlerini kullanımı kolay tek bir ünitede bir araya getirir. Wraptor A6500, tek bir vuruşta bir dizi yoğun emek gerektiren ve verimsiz görevi, zamandan ve malzemeden kazandıran, dolayısıyla şirketinize para tasarrufu sağlayan modern otomatik süreçlere dönüştürür.


BBP72 Çift Taraflı Makaron Yazıcı

BBP72, makaronun üst ve alt tarafına aynı anda baskı yapmak ve makaronları tek seferde sorunsuz bir şekilde oluşturmak üzere tasarlanmıştır. BBP72, büyük miktarda baskı için idealdir ve çeşitli sağlam, solmaya ve yoğun kirlere karşı dayanıklı, ısıyla daralan makaronlar üzerinde yazdırabilir.


BSP45 Otomatik Makaron Aplikatörü

BSP45 ile bir kablo makaronu 6 ila 10 saniye daha hızlı uygulanabilir. Bu, kablo makaronlarının kurulum maliyetinde önemli tasarruflar sağlayabilir. Ayrıca BSP45, yüzlerce kablo makaronu uygulamanın yarattığı sıkıntıları ortadan kaldırır. Sağlamdır, güvenilirdir ve kullanımı kolaydır.


Eksiksiz çözümümüzü keşfedin

Otomatik yazdırma ve uygulama

Automated Print & Apply Systems

>> Devamı

>> Devamı

>> Devamı

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.