Tek seferde 8 PCR tüpü etiketleyin

B-492 PCR tüp etiketiyle aynı anda 8 adede kadar PCR tüpü etiketlenebilir. Çeşitli kimyasallara dayanacak ve herhangi bir laboratuvarda bir Brady etiket yazıcısı ile kolayca yazdırılabilecek şekilde tasarlanan PCR tüp etiketi hassas, güvenilir ve etkilidir. Tıpkı sizin gibi!

Zaman kazanın

Her PCR tüpünü ayrıca etiketlemek yerine aynı anda 8 PCR tüpünü tanımlayabilirsiniz. B-492 PCR tüp etiketi tek bir etiket şeridinde 8 küçük ve perforeli etiket içerir. Kendiliğinden yapışkanlı şerit, bir raftaki 8 PCR tüp etiketine uygulanabilir ve delikler sayesinde ayrı PCR tüp etiketlerine uygulandıktan sonra kolayca yırtılabilir.

Güvenilir tanımlama

B-492 PCR tüp etiketi polyesterden yapılmıştır ve DMSO, Ksilen ve Etanol gibi yaygın laboratuvar kimyasallarına hem düşük hem de yüksek sıcaklıklarda dayanıklıdır. Yapışkan kısmı, sıvı azotta saklansa dahi etiketin düşmemesi için eğimli PCR tüplerine yapışacak şekilde tasarlanmıştır. Bir Brady etiket yazıcısıyla yazdırıldığında, etiket üzerindeki mürekkep bulaşmaz, solmaz ve işlem süresince okunaklılığını yitirmez. Böylece, numunelerin güvenli bir biçimde takip edilebilmesini sağlar.

Laboratuvarda tasarlama ve yazdırma

Laboratuvarda tasarlama ve yazdırma Brady Workstation uygulamaları ile tasarlanabilir. Brady Workstation Temel Uygulama Paketi ücretsizdir ve halihazırda birkaç gereksinimi karşılar. Daha gelişmiş uygulamalar, etiket yazdırma işlemini laboratuvarın LIMS sistemine bağlama olanağı sunar ve 30 günlük ücretsiz deneme süresi içerir. PCR tüp etiketi tasarlandıktan sonra yazdır düğmesine basıp bir Brady etiket yazıcısına göndermeniz ve etiketi tek seferde 8 PCR tüpüne uygulamanız yeterlidir.

Tek seferde 8 PCR tüpünü tanımlayın.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.