Laboratuvarlar için sterilizasyon belirten etiket

Sterilizasyon belirten etiketler, kullanıcılara sterilizasyon kanıtı sunar. Bu etiketler, numune takibi, envanter yönetimi, genel takip ve cam eşya ya da tepsi tanımlaması gibi çeşitli süreçler için idealdir.

Açık bir görsel işaret

Yeni B-7425-AC etiketi, buharlı sterilizasyonu belirten bir etikettir ve otoklavlarda kullanılmak üzere geliştirildi. Etiket 10 dakika boyunca 121°C sıcaklıkta otoklav koşullarına maruz kaldığında rengi beyazdan kahverengi/kakao rengine döner ve ayrıca “sterilize edildi” ifadesini gösterir. Laboratuvar uzmanları, hangi numune kaplarının steril olduğunu hızlıca görmek için açık bir görsel işaret alır.

Güvenilir ve uygulanması kolay

Kendiliğinden yapışkanlı Sterilizasyon belirten etiket, flakonlara, tüplere, deney tüplerine ve bir laboratuvar ortamında sterilizasyon gerektiren diğer numune kaplarına kolaylıkla yapışacak şekilde tasarlanır. Etiket, cam, plastik, paslanmaz çelik ve alüminyum gibi birçok yüzeye yapışık kalır. Polipropilenden üretilen etiket, yaygın kullanılan laboratuvar kimyasallarına ve -196°C ile 121°C arasındaki sıcaklıklara maruz kaldığında yapışık ve okunaklı kalmaya devam eder.

Yerinde basılabilir

B-7425-AC Sterilizasyon belirten etiketler, ihtiyaç duyulan her an Brady’nin profesyonel etiket yazıcılarıyla her laboratuvarda basılabilir. Uyumlu yazıcılar, takılı R4300 mürekkep şeridi bulunan BBP12 ve BradyPrinter i3300 etiket yazıcılarını içerir. Uzmanlar Brady Workstation uygulamalarıyla daha kolay takip için etiketlere barkod veya diğer mesajları kolaylıkla ekleyebilir.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.