Veri merkezi hizmet süresini artırın

Güvenilir etiketlerimiz, internet mağazaları, işletmeler ve hükümetlerle yapılan Hizmet Seviyesi Anlaşmalarının artan gerekliliklerini daha iyi karşılayabilen daha verimli sorun giderme amacıyla tüm veri merkezi kablolarını, bileşenlerini ve raflarını tanımlamak için tasarlanmıştır.

Verimli sorun giderme

Veri merkezlerinde hangi kablonun bağlantısının kesileceğini, değiştirileceğini veya yeniden bağlanacağını belirlemeye çalışmak korkutucu bir iş olabilir. Bir iğne yığınının içinde belirli bir iğneyi bulmak gibidir: can sıkıcı ve sinir bozucu - özellikle de üst düzey uygulamalar hizmet dışı kaldığında ve anlaşma kapsamındaki hizmet seviyelerinin karşılanması tehlikeye girdiğinde. Bir kişinin yanlış kabloyu çektiğini ve daha fazla sunucunun hizmet dışı kaldığını düşünün. Tüm bunları önlemek için Brady, veri merkezi teknisyenlerinin ihtiyaç duydukları kabloya kolayca ulaşmasını sağlayan güvenilir tanımlama çözümleri sunar.

Bir kez etiketleyin

Brady’nin kıvrımlı ve düz yüzeyler için güvenilir yapışkanlı etiketlerimiz, her türlü kablo ve bileşenin üstünde kalır. Bunun sonucunda, sistemlerin hizmet dışı kalmasından kaçınmak için hızlı sorun gidermenin gerekli olduğu durumlarda gerekli tanımlama sağlanır. Her türlü raf, sunucu, bileşen, STP, UTP ve COAX kablosunu kolayca tanımlamak için her büyüklük ve şekilde etiket mevcuttur ve bunlara ek olarak, Brady, minimum fiberoptik kablo teması ile tanımlama bilgileri için maksimum alan sağlamak üzere tasarlanmış bayrak şeklinde etiketler sunar.

Tasarlanması ve yazdırılması kolaydır

Brady Workstation, neredeyse her veri merkezi tanımlama ihtiyacını karşılayan bir etiket tasarım serisi sunar. Kablo, bileşen ve raf etiketleri ve hatta tesis işaretleri ve tanımlama öğeleri birkaç adımda tasarlanabilir. Yapılan tasarımlar bir Brady etiket yazıcısına kolayca gönderilerek sahada basılabilir ve böylece, yeni etiket hemen uygulanabilir.

Dünyanın her yerinde

Kendi ofislerimiz ve dünyanın her yerinde yerel satış, tedarik ve teknik destek sunan uzman Brady distribütör ağı ile, dünya genelinde faaliyet gösteriyoruz. Bu da, kuruluşların, veri merkezleri nerede olursa olsun, en iyi tanımlama uygulamalarını kolayca hayata geçirmelerini sağlar.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.