Sıfırlayın

En son EUROSTAT istatistiklerine göre, 2015 yılında AB’de 3,2 milyon ölümcül olmayan ve 3876 ölümcül kaza yaşandı ve bu kazalar nedeniyle 42 milyon iş günü kaybedildi. Ölümcül olmayan bir kazanın ortalama maliyeti, 10 000 EUR iken ölümcül kazalar için bu maliyet 1,1 milyon EUR’ye kadar çıkabilir. İş yeri güvenliğini artırmak, yalnızca insani değil, aynı zamanda şirketinizin kârlılığını korumak için ekonomik açıdan da gerekli bir stratejidir. Brady, iş yerlerinde en sık karşılaşılan kaza kategorilerinden bazılarının yaşanma riskini azaltmak üzere çok sayıda güvenlik tanımlama çözümü sunmaktadır.

InfoDaha fazla bilgi için görüntülere tıklayın.

Go for zero: prevent slips, trips and falls Go For Zero: identify dangerous goods Sıfırı hedefleyin: Bakım güvenliğini artırın
Ücretsiz 'Go For Zero' rehberini alın ve güvenlik risklerini yönetmek için araçlar hakkında ipuçları ve bilgiler edinin!

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.