Sıfırlayın: Kayma, tökezleme ve düşmeleri önleyin

Go For Zero

Kayma, tökezleme ve düşmeler hem ölümcül hem de ölümcül olmayan iş kazalarıyla sonuçlanabilir ve bunlar, en sık yaşanan kaza türlerinden biridir. EU-OSHA tarafından yapılan ESENER-2 anketinde kaydedildiği gibi, AB’deki şirketlerin %36’sı, iş yerlerinde kayma, tökezleme ve düşme riskinin yüksek olduğunu belirtmiştir. Bu riski azaltmak için çok sayıda güvenilir ve son derece görünür güvenlik tanımlama çözümü sunuyoruz.

Çözümler

Floor Marking ToughStripe Max Floor Marking

Zemin işaretlemesi

İş yerinizdeki güvenli yürüme yollarını, engelleri ve tehlikeli alanları kolayca tanımlayın.

Red arrowKeşfet

ISO W011 ISO M024 ISO W007

Güvenlik işaretleri

Açıkça görülebilen, dikkat çeken ve kolayca anlaşılabilen basit bir güvenlik işareti, pahalıya mal olabilecek iş kazalarını önleyebilir.

Red arrowKeşfet

Rigid Lock Quickberm High visibility mat spills Spill control solutions

Döküntü denetimi

Döküntüleri, iş kazalarına neden olmadan önce durdurun.

Red arrowKeşfet

İhtiyaçlarınıza en uygun çözüm türlerini kolayca seçebilmek için yerinde bir ziyaret veya denetim için bizimle iletişime geçin.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.