Güçlü yansıtıcı işaretler karanlık yerlere güvenlik getirir

Üst düzey yansıtıcı ISO 7010 güvenlik işaretlerimiz, karanlık yerlerde güvenliği büyük ölçüde artırır. İşaretler, el fenerinin veya araç farlarının ışığını iki kat daha fazla yansıtır ve hem iç hem de dış mekanda kullanılabilir.

Üst düzey görünürlük

Yansıtıcı işaretlerimiz, retro yansıtıcı prizmatik kaplamaları sayesinde gözü kamaştırmadan ışığı yansıttığı için üst düzey görünürlük sağlar. Genel olarak ışığı standart cam boncuk kaplamalı işaretlerden iki kat daha fazla yansıtır. Bu sayede çalışanlar, bu işaretleri el fenerinin ya da araç farlarının yaydığı ışıklarla karanlıkta ve zorlu hava koşullarında daha iyi görecektir.

Dış mekan kullanımı için idealdir

Yansıtıcı işaretler, dış mekanda alüminyum panellerde kullanılabilir. Bu levhalarda çift bükümlü kenarlar bulunur ve kenarlar keskin değildir. Tüm ISO 7010 güvenlik işaretlerine uyacak şekilde yuvarlak, üçgen, kare ve dikdörtgen şekillerinde kullanılabilir. Ayrıca her panel, optimum dış mekan montajına yönelik farklı uzunluklardaki yuvarlak veya kare direklerle, köşebentlerle veya taban plakalarıyla birlikte sunulur. Brady’nin koruma sağlayan B-7639 UV engelleyici levhası sayesinde tüm B-7658 işaretlerinin dış mekan ömrü harikadır.

Özelleştirin

Tüm yansıtıcı ISO 7010 güvenlik işaretleri Brady fabrikalarında özelleştirilebilir. Her dilde, açıklayıcı bilgiler ile birlikte veya bu bilgiler olmadan sunulabilir. Özel boyutlar 0,9 x 4 metreye kadardır.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.