10 yeni ISO 7010 güvenlik işareti!

Açıkça görünür olan, dikkat çeken ve kolayca anlaşılabilen basit bir güvenlik işareti, pahalıya mal olabilecek iş yeri kazalarını önleyebilir. Bu nedenle, yeni tesisler faaliyete geçerken veya eskimiş ve solmuş güvenlik işaretleri değiştirilirken uluslararası ISO 7010 standardına uyulması önerilir.

10 yeni ISO 7010 işareti

Brady tüm yeni ISO 7010 işaretlerini hizmetinize sunuyor:

W042 - Arc Flash

Ark Kıvılcım (W042)

F007 - Fire Protection Door

Yangından Korunma Kapısı (F007)

E021 - Protection Shelters

Korunma sığınakları (E021)

M050 - Alight from toboggan to the left

Kızağın solundan inin (M050)

M051 - Alight from toboggan to the right

Kızağın sağından inin (M051)

M052 - Keep distances

Uzak durun (M052)

P046 - Do not stretch out of toboggan

Kızaktan dışarı uzanmayın (P046)

P047 - Do not ram into toboggan

Kızağa çarpmayın (P047)

P043 - Not for people in the state of intoxication

Alkollü bireyler için uygun değildir (P043)

P044 - Use of smart glasses prohibited

Akıllı gözlük kullanımı yasaktır (P044)

Dayanıklı malzemeler kullanılır

Tüm ISO 7010 Güvenlik İşaretlerini, sıcaklık oranı yüksek kapalı mekanlar, kimyasal madde ve yüzey yıkama tesisleri ile dış mekan ve açık deniz gibi zorlu endüstriyel ortamlarda dayanaklılığını buna göre optimize eden yüksek performanslı malzemeler ile sunarız. Sunulan yüksek performanslı malzemeler arasında lamine polyester, polipropilen, alüminyum, vinil, dayanıklı vinil ve ışık yansıtan “karanlıkta parlayan” malzemeler yer alır.

İş yeri güvenliğini artırın

Yalnızca birkaç gün içinde ISO 7010 işaretleri ile iş yerinizde kazaları önlemeye başlayabilirsiniz. En iyi şekilde yararlanmak için işaretleri görünür bir yere uygulayın. Tüm ISO 7010 güvenlik işaretleri, geniş bir dayanıklı işaret malzemesi yelpazesine önceden yazdırılmış olarak sipariş edilebilir. Bir Brady güvenlik yazıcınız varsa tüm ISO işaretlerini hemen yazdırabilirsiniz. İşaretleri yazıcınıza göndermek için Brady Workstation’dan “Özel Tasarım” uygulamasını indirmeniz yeterlidir.

ISO 7010 güvenlik işaretleriyle iş yeri güvenliğini artırın.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.