Kolaylıkla anlaşılan bakım görselleriyle daha hızlı çalışın

Güvenli üretim kapasitesi sağlamak ve korumak için tesis bakım işlemlerinin yapılması gerekir. Bu işlemler, üretim hacminde genellikle geçici bir düşüşe neden olurlar. Bu durum, çoğu sektörde bakım verimliliğini önemli bir unsur hâline getirir. Güvenilir işaretler, etiketler ve sahada tasarlama ve yazdırma olanaklarıyla, Brady Corporation bakım işlemlerinin verimliliğini önemli ölçüde artıran bir çözüm sunar.

Daha fazla bakım verimliliği

Güvenilir ve son derece özelleştirilebilir işaretler ve etiketlerle, makine üzerindeki bakım ve dikkat noktaları kolaylıkla anlaşılan bir şekilde işaretlenebilir, ekipmanlar kolayca tanımlanabilir ve işaretler gelecekteki bakım projelerine hangi alanların dahil olduğunu gösterebilir. Brady’nin işaretleri ve görselleri, her bakım profesyonelinin tam olarak neyi nerede yapması gerektiğini, hangi araçları kullanacağını ve bu araçları nerede bulacağını bilmesi için en gerekli yerlerde çalışma talimatları sağlamak amacıyla kullanılabilir.

Anında kullanılabilirlik

Profesyonel bir Brady etiket yazıcısını bakım araç setinize dahil ederek neredeyse her bakım görselini anında elde edebilirsiniz. Bakım devam ederken bile etkili kendiliğinden yapışkanlı ve manyetik işaretleri, etiketleri ve çalışma talimatlarını yerinde ve ihtiyaç hâlinde yazdırılabilir. Yazıcıya etiket sarf malzemesi yerleştirmeniz ve Brady Workstation uygulamalarıyla tasarlamanız yeterlidir. İşaret veya etiket teslimatı beklemeden sorunsuz bir şekilde yazdırıp uygulayabilirsiniz.

Her uygulamayı kapsar

Yazıcı etiket sarf malzemeleri, her bakım tanımlama uygulamasını kapsaması için çok çeşitli boyutlarda, şekillerde ve renklerde sunulur. Yazıcı modeline göre ölçüm aletleri, garip şekilli makine bileşenleri ve aletler üzerinde siyah, renkli ve hatta sahada uygun boyuta kesilmiş etiketleri ve işaretleri yazdırabilirsiniz. Kendiliğinden yapışkanlı etiketler ve işaretler, kalıcı ve çıkarılabilir yapışkanlarla ve tesislerde daha fazla uygulamayı kapsaması için manyetik bantlarla sunulabilir.

Bakım verimliliğini artıran kolaylıkla anlaşılan görsellerle tam üretim kapasitesine daha kısa sürede tekrar kavuşun.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.