Lityum pilleri net bir şekilde gösterin

Güvenilir malzemelerde uyumlu Lityum pil kamyonu işaretleri, ADR uyumluluğunu artırır. Aynı zamanda çalışanları ve ilk müdahale ekiplerini, çabuk alev alabilen ve söndürülmesi zor olan lityum pillerin paketlenmesi konusunda uyarmak için uygulanması kolay ambalaj etiketlerini de sunar.

Lityum pil güvenlik riskleri

Lityum iyon pil hasar aldığında kısa devre oluşabilir ve oluşan kıvılcım, içeride bulunan son derece reaktif lityumu alevlendirmeye ve yangın çıkarmaya yetebilir. Aşırı ısınan lityum iyon piller patlayabilir. Bu nedenle 31 Aralık 2018’den başlayarak UN numarası 3090, 3091, 3480 ve 3481 olan Lityum taşınırken ambalaja belirtilen taşıma etiketleri ve kamyonlara 9A sınıfı bir ADR işareti yapıştırılmalıdır.

Güvenilir ve uyumlu kamyon işaretleri

Brady, dış mekanda uzun yıllar kullanılabilecek güvenli malzemeler üzerinde lityum piller için 9A sınıfı ADR kamyon işaretini sunar. Elmas biçimli lityum pil uyarı işareti, farklı kamyonlara uyum sağlamak için kendiliğinden yapışkanlı, manyetik veya sert bir destekle birlikte sunulabilir. İşaret hem uyumluluğu pekiştirir hem de sürücüleri ve ilk müdahale ekiplerini yangın riskleri konusunda uyarır. Brady ayrıca ideal kamyon uyumluluğu için farklı ADR işareti daha sunar.

Kolay uygulanan ambalaj etiketleri

Lityum pil ambalaj etiketlerimiz kolaylıkla uygulanır ve düzenlemelerle uyumludur. Belirtildiği şekilde doğru pil UN numarası, telefon numaranız ve ilave bilgiler etikete eklenmelidir. Bu işlem, şartnameleriniz doğrultusunda Brady fabrikalarında gerçekleştirilebilir veya kendi tesislerinizde bir Brady yazıcısı ile etiketleri basabilirsiniz.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.