Brady Workstation uygulamalarıyla istediğiniz etiketi tasarlayın

Brady Workstation, kaliteli ürün ve kablo etiketleriyle güvenlik işaretleri tasarlamak için profesyonel ve sezgisel uygulamalar sunar. Brady Workstation ile etiket tasarımı, daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir ve merkezi güncellemeler sayesinde hızla yeni etiket standartlarıyla uyumlu hâle getirilebilir.

İhtiyacınız olan uygulamaları seçin

Brady Workstation, çeşitli profesyoneller için pratik etiket tasarımı (Masaüstü — Dizüstü Bilgisayardan Yazdırma) sağlar. İhtiyacınız olan uygulamaları seçin, 30 günlük deneme sürümünü indirin ve memnun kaldığınızda satın alın. Sunulan ürün, kablo, güvenlik ve tesis tanımlama uygulamaları şunları yapmanızı sağlar:

Brady Workstation apps
  • özel etiketler ve işaretler oluşturma
  • etiket şablonları tasarlama ve tutarlılık için öğeleri kilitleme
  • yalnızca metin içeren kablo etiketleri oluşturma
  • etiket oluşturmayı otomatik hâle getirme
  • verileri kolayca içe aktarma
  • kolayca karmaşık etiket sıraları ayarlama
  • kolayca CLP kimyasal madde etiketleri tasarlama
  • kilitleme prosedürleri, etiketler ve enerji kaynağı etiketlerini yazdırma
  • tasarım ve tesis işaretleri tasarlama

Temel tasarım işlevleri ücretsizdir! (Brady Workstation + Temel Tasarım Paketi)

Mobil uygulamaları

Brady Workstation her türlü akıllı telefon ile çok çeşitli etiketleri kolayca tasarlayıp bu etiketlere son şeklini vermeye yönelik uygulamalar da içerir. Bulunduğunuz yerde hemen etiket oluşturmak son derece pratiktir. Mobil uygulamaları keşfedin!

Yazıcınıza kolayca bağlanın

Brady Workstation, çeşitli Brady masaüstü ve taşınabilir yazıcılarıyla sorunsuz çalışır. Brady Workstation etiket şablonları ve işlevlerine erişmek ve yazdırmak için Brady yazıcısını internete bağlı bilgisayara bağlayın. Brady’nin yüksek kaliteli etiket yazıcıları, Brady Workstation ile çift yönlü iletişim sunar ve etiket tasarımlarını yazdırmak için etiket malzemesini değiştirmeleri gerekirse kullanıcıları bilgilendirir.

Ürün Haberleri

BWS Lean

Sağlam optimum ölçüm cihazı durum etiketlerini kolayca oluşturun

Hızlıca uyarlanabilen önceden tanımlı şablonlarla Sağlam Görseller uygulaması, karmaşık sağlam görsellerin kolayca tasarlanmasını sağlar...

>> Kolay sağlam görsel tasarımı

Tüm makaleleri keşfet

Brady Workstation LabelMark Yükseltme Paketi

Etiket tasarımı için LabelMark 4, 5 ve 6 sürümlerini Brady Workstation uygulamalarına yükseltmek son derece kolaydır. Hatta mevcut etiket tasarımı dosyalarınızı kullanabilir, Brady Workstation’ın gücü ve ek işlevsellikleri ile bu tasarımlarınızı geliştirebilirsiniz!

Tüm LabelMark işlevlerini ve daha fazlasını edinin

Brady Workstation, LabelMark 4, 5 ve 6’da bulunan tüm özellikleri sunar ve ek etiket tasarımı becerileriyle birleştirir. Örneğin, Brady Workstation’daki ’birleştirilmiş alanlar’ işlevi 2 elektronik tablo alanını 1 barkodda kolayca birleştirmenizi sağlar. Yarı uygulamalar halinde düzenlenmiş Brady Workstation yüksek oranda özelleştirilebilir ve gerektiğinde daha fazla etiket tasarımı işlevi kolayca eklenebilir. Her uygulama 30 günlük ücretsiz deneme sürümü içerir, böylece ihtiyaçlarınıza en uygun uygulamayı kolayca belirleyebilirsiniz.

Brady Workstation LabelMark upgrade suite

Brady Workstation etiket tasarımı uygulamalarının tam gücünü deneyimlemek için pratik LabelMark Yükseltme Paketini kullanın

Red arrow30 günlük ücretsiz deneme sürümünü alın


Kolayca geçiş yapın

LabelMark uygulama Yükseltme Paketi, Brady Workstation’a zahmetsizce yükseltme yapmanızı sağlar. Bu paket, LabelMark ile aynı işlevleri sunan önceden seçilmiş bir uygulama koleksiyonudur. LabelMark 5 ve 6’da oluşturulan etiket tasarımları Brady Workstation ile tamamen uyumludur, böylece var olan tasarımları yeniden oluşturmanız gerekmez. LabelMark 4 tasarımları bile ücretsiz LabelMark 4 dönüştürücü uygulaması kullanıldıktan sonra Brady Workstation ile uyumlu hale gelebilir. Buna ek olarak, LabelMark Yükseltme Paketi pakette bulunan tüm ayrı uygulamaların fiyatından çok daha düşük bir maliyet karşılığında sunulmaktadır.

LabelMark 4 converter

LabelMark 5 veya 6 yerine LabelMark 4 kullanıyorsanız ek olarak ücretsiz LabelMark 4 dönüştürücüsünü deneyin ve var olan etiket dosyalarınızı Brady Workstation’da kullanın.

Red arrowLabelMark 4 dönüştürücüsünü alın

Videolar

Karşıdan yüklemeler

Brady Workstation için en son ürün güncellemelerine, kullanım kılavuzlarına, ürün tanıtımlarına ve daha fazlasına ulaşın.

Tüm indirmeleri görüntüle

Paketler

Etiket oluşturma paketleri

Her Brady Workstation uygulaması ayrı olarak indirilebilir, test edilebilir ve satın alınabilir. Ayrıca, Brady Workstation profesyonellerin sık kullandığı uygulamaları birleştiren birçok etiket tasarım paketi de içerir. Brady Workstation, önemli uygulama seti avantajlarıyla kablo tanılama, ürün tanılama, güvenlik ve tesis tanılama, veri otomasyonu ve korumalı etiket şablonlarına yönelik paketler sunar.


Safety & Facility Identification Suite

Güvenlik ve Tesisat Tanımlama Paketi

Güvenlik ve tesisat işaretlerini ve etiketlerini özelleştirin ve oluşturun.

Product & Wire Identification Suite

Ürün ve Tel Tanımlama Paketi

Ürün ve tel tanımlama için kolay ve etkili bir şekilde etiketler oluşturun.

Product Identification Suite

Ürün Tanımlama Paketi

Basit ve etkili ürün tanımlama etiketleri.

Wire Identification Suite

Tel Tanımlama Paketi

İhtiyacınız olan tel ve kablo tanımlama etiketlerini kolaylıkla oluşturun.

Print Partner Suite

Yazdırma Ortağı Paketi

Etiket şablonlarını hızlı bir şekilde doldurun ve etiketlerinizi yazdırmak için verileri içe aktarın ve seri hale getirin.

Automation Suite

Otomasyon Paketi

Zamandan tasarruf etmek ve hataları azaltmak için etiket oluşturma ve yazdırmayı otomatikleştirmeye başlayın.

Brady Workstation: Asset Tag Suite

Mal Takip Takımı

İhtiyaç duyduğunuz mal etiketlerini ve mal konum etiketlerini kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

BWS Scan & Print Suite

Tarama ve Yazdırma Paketi

Bir barkod tarama cihazı ve Brady yazıcısıyla eşleştirebileceğiniz üretim etiketi iş akışları oluşturun.

Brady Workstation Lab Suite

Laboratuvar Tanimlama Paketi

Siseler, tüpler, slaytlar ve laboratuvardaki diger numune ve ekipmanlar için etiketler olusturun.

Uygulamalar

Brady Workstation apps

Ürün, kablo ve tel, güvenlik etiketi ve işaret tasarımı için uygulamalar

Özel etiketler ve işaretler tasarlayın, etiket şablonlarını düzenleyin ve değeri yüksek, çok işlevli uygulamalarla verimlilik kazanmak için ek araçlardan yararlanın.

Ürün, kablo ve tel etiketi tasarımı için uygulamalar

Kısa sürede yalnızca metin içeren etiketler tasarlayın, etiket veri içe aktarma işlemlerini otomatik hâle getirin veya ürün ve kablo etiketi tasarımı için etiket verisi hizalamada yataydan dikeye geçiş yapın.

Güvenlik etiketi ve işaret tasarımı için uygulamalar

Güvenlik işareti ve etiket tasarımı için kullanımı kolay uygulamalarla kolayca güvenlik işaretleri, boru işaretleri, Kilitleme/Etiketleme prosedürleri, ark kıvılcım etiketleri ve CLP etiketleri tasarlayın.

Sistem Gereksinimleri: 1.5 GHz veya üzeri 32-bit (x86) veya 64-bit (x64) işlemci, 2GB RAM minimum bellek (4GB tavsiye edilir), Windows 7, 8, 8.1, veya 10, en az 500 MB ve ayrıca kurulan her uygulama için 30 MB disk alanı.

Brady Workstation uygulamaları ve işlevleriyle istediğiniz etiketi tasarlayın.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.