Brady Workstation: Ürün Haberleri

Brady Workstation logo

Brady Workstation, kaliteli ürün ve kablo etiketleriyle güvenlik işaretleri tasarlamak için profesyonel ve sezgisel uygulamalar sunar. Brady Workstation ile etiket tasarımı, daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir ve merkezi güncellemeler sayesinde hızla yeni etiket standartlarıyla uyumlu hâle getirilebilir.

Brady Workstation, çeşitli profesyoneller için pratik etiket tasarımı sağlar. İhtiyacınız olan uygulamaları seçin, 30 günlük deneme sürümünü indirin ve memnun kaldığınızda satın alın.

Temel tasarım işlevleri ücretsizdir! (Brady Workstation + Temel Tasarım Paketi)

Tüm etiket tasarım uygulamaları için geliştirilmiş özellikler
Brady Workstation apps

Geliştirilmiş Brady Workstation özellikleri sayesinde şunları yapabilirsiniz:

 • Brady Workstation şablonlarındaki herhangi bir veritabanından doğrudan görsel yükleme
 • saat damgası gösterimini tamamen özelleştirme
 • serileştirme sayaçlarındaki son değeri kolayca kaydetme ve önceki gün kaldığınız yerden devam etme
 • Yazdırma Ortağı’ndaki ve yeni Ekspres Etiketleri uygulamasındaki alanları da birleştirebilmek için son derece işlevsel “Birleştirme” fonksiyonunu kullanma
 • verinin herhangi bir etiket tasarımına eklenebilmesi için Yazdır’a bastığınızda açılacak bir bilgi istemi etkinleştirme
Arşiv

Sağlam optimum ölçüm cihazı durum etiketlerini kolayca oluşturun

BWS Lean app

Hızlıca uyarlanabilen önceden tanımlı şablonlarla Sağlam Görseller uygulaması, karmaşık sağlam görsellerin kolayca tasarlanmasını sağlar:

 • basınçlı ve manyetik ölçüm cihazları için dairesel/kavisli görseller
 • tahrik gerilimi için dikdörtgen görseller
 • yağ/sıvı hazneleri için min/maks seviye göstergeleri
 • makine üzerinde ayar noktalarını göstermek için gradyan ölçekleri
 • tahrik döndürme, ayar noktaları ve diğer yönlü görseller için şekiller

Sağlam Görseller uygulaması, karmaşık şekilleri işlemek için X/Y kesici içeren Brady BBP37 Çok Renkli ve Kesilmiş Tabela ve Etiket Yazıcısı ile en iyi şekilde çalışır.

Mükemmel bağlantı panosu etiketleri

Brady Workstation Patch Panels

Bağlantı Panosu uygulaması, her türlü bağlantı panosunun hassas boyutlu görsel bir temsilini kolayca oluşturmanızı sağlar. Her bir bağlantı noktası ve bağlantı noktası grupları arasındaki mesafeler özelleştirilebilir ve daha sonra kullanılmak üzere bağlantı panosu markası veya tip şablonu olarak kaydedilebilir. Bağlantı Panosu uygulamasıyla birden fazla grup için tek seferde bağlantı noktası etiketleri tasarlayabilirsiniz. Etiket verileri, etiketler bir Brady yazıcıya gönderilmeden önce mevcut veritabanlarından kolayca yazılıp içe aktarılabilir. Uygulama aynı zamanda bağlantı noktası etiket bilgilerini kablo etiketi tasarımlarına kopyalamanıza olanak tanır.

Terminal bloklarını kolayca etiketleyin

BWS Terminal block app

Brady Workstation platformunda sunulan Terminal Bloğu etiketleme uygulaması, terminal bloğu etiketleme işlemine pratik ve esnek bir yaklaşım sunar. Tüm blokların uygulamada temsil edilmesi sayesinde, tanımlayacağınız blok adedini ve seçilmesi gereken boyutu belirleyebilirsiniz.

Uygulama ayrıca yalıtım ara parçaları takmanıza imkan tanıyarak, terminal bloğu etiketinin tanımlama kodlarınızı her bir bloğun altında yer kaplamayan ve hataya izin vermeyen bir şekilde sergileyebilmenizi sağlar. Uygulamanın özellikle bunlarla sınırlı değildir: Yalnızca birkaç tıkla, kablonun gireceği terminal bloğunu görüntülemek için kablo etiketi şablonuna girdiğiniz tanımlama verilerini tekrar kullanabilirsiniz.

Her yazıcıyla etiket tasarım uygulamaları elde edin

Brady etiket yazıcıları, kutudan çıkar çıkmaz etiket yazdırmaya başlamanızı sağlamak için Brady Workstation’dan profesyonel işaret ve etiket tasarım uygulamalarıyla birlikte teslim edilir.

Ayrı olarak satılan etiket yazıcıları*, kutudan çıkar çıkmaz tanımlamaya başlamanızı sağlayacak olan Brady Workstation’dan profesyonel işaret veya etiket tasarım uygulamalarıyla birlikte sunulur. Tek yapmanız gereken, profesyonel işaret ve etiket tasarım uygulamalarının Temel Paketine erişmek için Brady Workstation’ı indirmektir.

* BMP21-PLUS ve BMP21-LAB Etiket Yazıcıları hariç

Etiketinizi yeniden yazmayın, yalnızca taratıp yazdırın

BWS app scan & print

Brady Workstation Tarama ve Yazdırma uygulamasıyla, verileri bir barkod taratarak kolayca CSV dosyasından içe aktarabilirsiniz. Bunu ayarlamak için şunları yapabilirsiniz:

 • etiketlerde gerekli verileri içeren hesap tablonuzu veya veritabanınızı açın
 • kaç etiketin gerekli olduğunu da içeren bir iş akışı oluşturun ve etiketlerde görünecek verileri seçin
 • Bir CSV dosyası ve CSV dosya adından bir barkod oluşturun
 • barkodu iş emrine ekleyin
 • etiketleri yazdırmak için scan and print uygulamasını kullanarak barkodu taratın!

Ayrıca, Tarama ve Yazdırma uygulamasıyla barkodlu etiketler kolayca çoğaltılabilir, birden fazla barkod taratılarak yeni etiketler yazdırılabilir ve taratılan barkodun istenen bölümleri taranan başka verilerle değiştirilebilir.

Kolayca İngiliz Standardı ile uyumlu boru işaretleri tasarlayın

BS 1710 pipemarkers app

Brady Workstation ile hızla İngiliz Standardı ile uyumlu boru işaretleri tasarlayın.

Brady Workstation’dan yeni BS 1710 boru işaretleri uygulamasıyla iş yeri güvenliğini ve uyumluluğu artırın. BradyJet J5000 Renkli Etiket Yazıcısını kullanarak yalnızca birkaç tıklamayla hızlı ve kolay bir şekilde İngiliz Standardı ile uyumlu boru işaretleri tasarlayın ve kendinden yapışkanlı boru işaretleri yazdırın.

Hızlı ve kusursuz demirbaş etiketleri

BWS Asset Tag app

Yeni Asset Tags uygulamamızla etiketlerinizdeki mevcut verileri içe aktararak kusursuz demirbaş etiketleri oluşturun.

Yeni Brady Workstation Asset Tags uygulaması, hesap tabloları veya veritabanlarındaki verilerle doldurulabilen ön tanımlı düzenler kullanır. Böylece verileri doğrudan Excel, Access veya SQL veritabanından aktararak yazım hatası riskini ya da etiket oluşturma sırasında oluşabilecek diğer hataları ortadan kaldırabilirsiniz. Bu özellikten tam anlamıyla yararlanmak için yeni Asset Tags uygulamasının yanı sıra Brady Workstation’ın Advanced Import uygulamasına da ihtiyacınız vardır. (>> Video)

Karmaşık seri numarası kod etiketlerini kolayca tasarlayın

BWS custom app

Birden çok veritabanı alanından oluşturulmuş karmaşık seri numarası kodları içeren etiketleri kolayca yazdırın.

Custom Designer ve Advanced Import uygulamaları, karmaşık seri numaraları veya barkodlar içeren etiketler oluşturmayı çok daha kolay hale getirecek şekilde güncellenmiştir. Yeni eklenen “Alanları Birleştirme” özelliği sayesinde her iki uygulama da hesap tablosu veya veritabanındaki birden çok alandan veri alıp bu verileri tek bir karmaşık seri numarası, barkod veya QR kodu olarak bir araya getirebilir. (>> Video)

CLP etiketlerini hızla tasarlayın

BWS CLP app

Güncellenmiş Brady Workstation GHS/CLP etiket uygulaması, kullanıcıların kimyasalları isme veya CAS numarasına göre seçebilmelerini sağlar. Ardından, uyumlu bir GHS/CLP etiketi oluşturmak için uygulama tüm gerekli alanları otomatik olarak doldurur. Gerekli alanlara şunlar dahildir:

 • ürün adı
 • sinyal sözcüğü
 • CLP piktogramları
 • tehlike beyanları
 • önlem açıklamaları

“Yazdır” seçeneğine basarak uyumlu, kendinden yapışkanlı ve uygulanmaya hazır bir CLP etiketi yazdırmak için tasarımı bir Brady etiket yazıcısına gönderebilirsiniz.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.