Etiket yazdırmak daha kolay hâle geldi!

Brady etiket yazıcıları, kutudan çıkar çıkmaz etiket yazdırmaya başlamanızı sağlamak için Brady Workstation’dan profesyonel işaret ve etiket tasarım uygulamalarıyla birlikte teslim edilir.

Her yazıcıyla profesyonel işaret ve etiket tasarımı

Ayrı olarak satılan etiket yazıcıları*, kutudan çıkar çıkmaz tanımlamaya başlamanızı sağlayacak olan Brady Workstation’dan profesyonel işaret veya etiket tasarım uygulamalarıyla birlikte sunulur. Tek yapmanız gereken, profesyonel işaret ve etiket tasarım uygulamalarının Temel Paketine erişmek için Brady Workstation’ı indirmektir.

* BMP21-PLUS ve BMP21-LAB Etiket Yazıcıları hariç

Her başlangıç kitinde gelişmiş işaret veya etiket tasarımı

Kısa sürede etiket tasarlamaya ve yazdırmaya başlamak istiyorsanız Brady etiket yazıcısı kiti ihtiyaçlarınız için mükemmel bir çözümdür. Yazıcı kitleri şunları içerir:

  • İstediğiniz profesyonel etiket yazıcısı
  • Gelişmiş Ürün ve Kablo Tanımlama için Brady’nin tüm profesyonel Brady Workstation uygulamaları
  • Gelişmiş Güvenlik ve Tesis tanımlama için Brady’nin tüm profesyonel Brady Workstation uygulamaları

Yazıcı kitleri, hemen etiket tasarlamaya ve yazdırmaya başlamanızı sağlamanın yanı sıra indirimli paket fiyatlarıyla sunulur!

Dayanıklı etiketlere yazdırın

Brady etiket yazıcıları, etiket tasarımlarınızı kısa sürede Brady’nin dayanıklı ve güvenilir endüstriyel sınıf tanımlama etiketlerine yazdırmanızı sağlar. Bunlar; UV, nem, ısı, soğuk ve kimyasallara dayanıklılık ya da zorlu yüzey yıkama döngülerine veya aşınmaya karşı dayanıklılık gibi zorlukların ve ihtiyaçların kombinasyonu dikkate alınarak çeşitli sektörlerde maksimum sağlamlık sunacak şekilde tasarlanmıştır.

Brady etiket yazıcıları ve başlangıç kitleriyle birlikte sunulan yeni işaret ve etiket tasarım olanaklarını keşfedin!

BWS Basic Design Suite
Temel Paket
Red arrow
Product & Wire Identification Suite
Ürün ve Kablo Tanımlama Paketi
Red arrow
Safety & Facility Identification Suite
Güvenlik ve Tesis Tanımlama Paketi
Red arrow

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.