Varlıkları etkin bir şekilde takip edin ve yönetin

FlexTrakLogo

FlexTrak ile wifi etkin herhangi bir yerden varlıkları veya envanteri etkin bir şekilde takip edebilir, kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz.

Varlıkları etkin bir şekilde takip edin ve yönetin

Kullanıcılar kurulum yaptıktan sonra bir varlık barkodunu tarayarak veya seri numarasını girerek stoktan veya envanterden varlıkları kolayca ekleyebilir veya çıkarabilirler. FlexTrak belirli varlık bilgilerine erişim sağlar. Varlık yönetimi için yazılımdaki varlık özelliklerini veya karakteristiklerini güncellemeye izin verilen belirli kullanıcılar, aynı şekilde varlık verilerini de değiştirebilir. Depolanmış veya güncellenmiş varlıklara ilişkin raporlar otomatik olarak oluşturulabilir.

Kullanımı kolay

Brady, FlexTrak'ın başlangıç kurulumuyla ilgili yardım sağlar ve gelecekteki tüm zorlukların çözümüne yardımcı olacak teknik uzmanlara sahiptir. Kullanıcılar o andan itibaren varlık girişlerini veya çıkışlarını tarayabilir veya teslimattaki ek hacmi, kullanım çıkışlarını tarayabilir veya taranan varlık bilgilerini kolayca güncelleyebilir. Çeşitli BradyPrinter cihazlarıyla yazdırılabilen barkodlu etiketleri kolayca tasarlamak için bir hesap tablosu üzerinden Brady Workstation uygulamalarına dışa aktarım yapılabilir.

Her yerden erişin

FlexTrak, wifi bağlantısı olduğu sürece doğru parolayla her yerden erişilebilen bulut tabanlı bir yazılımdır. Yazılım; çoğu akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlar gibi farklı ekranlara yanıt verir.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.