BatteryBlock ile daha güvenli araç bakımı

Farklı endüstriyel araçlarda kolaylıkla kullanılan ve uygulanan BatteryBlock Elektrikli Konnektör Kilitleme, bakım güvenlik araç kitiniz için muhteşem bir ekleme olacaktır.

Güvenli bakım

BatteryBlock kilitleme cihazı, araç ve aküsü arasındaki bağlantıları bloke ederek araç güç kaynağını nötr duruma getirir. Uzmanlar, araç bakımı sırasında en fazla 2 asma kilitle aracı olduğu yerde kilitleyebilir. İletken olmayan pimler, cihazın uzun bakım projelerinde ve vardiya dışı sürelerde yerinde sabit kalmasına yardım eder. Bakım personelinin veya bir yöneticinin elinde bulunan asma kilit anahtarıyla zamansız çalışan araçların neden olacağı kazalar engellenebilir.

Birçok araca uyar

BatteryBlock Elektrik Konnektörü Kilitleme, 175 A veya 350 A konnektörlü bir aküyle çalışan tüm araçların enerji akışını nötr duruma getirmek için kullanılabilir. Cihaz; çoğu forklifti, istifleyiciyi, makaslı kaldırıcıyı, transpaleti ve elektrikli el arabasını etkin bir şekilde nötr duruma getirebilir. Kilitleme cihazı, parça kaybını sınırlandırmak ve kullanılabilirliği daha fazla artırmak için tek parça olarak tasarlanmıştır.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.