Kumanda cihazlarını kolayca kilitleyin

Yeni Kumanda Kilitleme Kutusu çözümümüz, vinç ve caraskal kumanda düğmelerine eksiksiz bir erişim olanağı sunarak daha güvenli bir çalışma ortamı oluşturmanızı sağlar.

Pendant lockout safety cover

Artırılmış güvenliği

Kumanda Kilitleme Kutusu, birçok farklı vinç ve caraskal kumandasında, 4 asma kilit çıkartılmadan önce kumanda düğmelerinden birine basılmasını önlemek amacıyla kullanılabilir. Asma kilit anahtarları, vinç veya caraskalın istenmeyen şekilde kullanılmasını önlemek amacıyla süpervizörlerde veya vinç operatörü görüşü dışında kalan çalışanlarda durabilir. Kumanda Kilitleme Kutusu sayesinde, kancalarla veya vinç yükleriyle çarpışma sonucu oluşabilecek kazalar ve ağır yaralanmalar önlenebilir ve işçiler için daha güvenli bir çalışma ortamı sağlanabilir.

Kullanımı kolay ve pratik

Kumanda Kilitleme Kutusu, uzunluğu 10 ile 45 cm arasında değişen tüm kumandalara uyacak şekilde tasarlanmış olan pratik ve genişletilebilir bir araçtır. Herhangi bir çanta gibi uygulanabilir ve çeşitli kumanda kablolarının etrafına sıkıca oturması için esnek bir kilitleme bağlantısına sahiptir. Birbiriyle bağlantılı ve içiçe geçebilen 4 parça sayesinde katlanıp düzleştirilerek kolayca taşınabilir veya nakledilebilir.

Pendant lockout sellsheet

Vinçlerin istenmeyen şekilde kontrol edilmesini kolayca önleyerek işçiler için daha güvenli bir çalışma ortamı oluşturun.

Red arrowÜrün spesifikasyonlarını alın

LOTO guidebook

Kilitleme/Etiketleme, müdahaleler devam ederken makine hareketini ve makinelere yanlışlıkla enerji verilmesini etkili bir şekilde önler.

Red arrowKılavuzu edinin

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.