Son derece yenilikçi SafeKey Kilitleme Asma Kilitleri

Yenilikçi SafeKey Kilitleme Asma Kilitlerimiz, bakım işlemleri sırasında en güvenli Kilitleme/Etiketleme prosedürlerinin elde edilmesine yardımcı olur. 100.000’den fazla benzersiz anahtarla, kilitler 2 kilidin aynı anahtarla açılamadığı büyük, şirkete özel anahtar hiyerarşilerini destekleyebilir.

En üst düzey kilitleme asma kilidi güvenliği

SafeKey Kilitleme Asma Kilitleri, yenilikçi kilitleme mekanizmaları sayesinde standart güvenlik asma kilitlerine göre %700 daha fazla anahtar olasılığı sunar. 100.000’den fazla farklı anahtarla SafeKey Kilitleme Asma Kilitleri, gerektiğinde yöneticinin master anahtar veya grand master anahtarla açılabilen büyük farklı anahtarlı asma kilit setlerinden oluşan özel hiyerarşileri optimum şekilde destekleyebilir. Çizelgeli anahtar numaraları, aynı şirketteki iki anahtarın gerektiğinde aynı kilidi açmamasını sağlar. Ek güvenlik için hem iletken olmayan hem de korozyon önleyici asma kilit tasarımları kullanılabilir.

Daha yüksek Kilitleme/Etiketleme verimliliği

Asma kilidin rengiyle eşleşen renk kodlu anahtarlara sahip SafeKey Kilitleme Asma Kilitleri, bakım işlemleri sırasında Kilitleme/Etiketleme verimliliğinin artırılmasına yardımcı olur. Bakım uzmanının kilitlerinden biri için doğru anahtarı bulmasına yardımcı olmak amacıyla 9 renk sunulmuştur. Ayrıca, kilitleme mekanizması hızlı ve kolay asma kilit yönetimi için anahtarın sorunsuz şekilde takılıp çıkarılmasını sağlar.

Kişiselleştirin

Her SafeKey Kilitleme Asma Kilidine bir çalışanın, ekibin, departmanın veya çalışma alanının adı ya da seri numarası kazınabilir. Farklı anahtarlı seçeneklerin yanı sıra aynı anahtarla bir dizi anahtarı açmak için aynı anahtarlı seçenekler de mevcuttur.

SafeKey padlock info
SafeKey comparison to traditional padlocks
SafeKey Padlocks info
SafeKey brochure

Tüm SafeKey Kilitleme Asma Kilidi ürün ayrıntılarını keşfedin.

Red arrowBroşürü alın

LOTO guidebook

Kilitleme/Etiketlemenin nasıl daha güvenli bakım işlemleri sağladığını keşfedin.

Red arrowKılavuzu alın

Keşfet kapsamlı Kilitleme/Etiketleme çözümümüz

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.