Daha güvenli makine müdahaleleri sağlamak

İş yerinde kazaların büyük bölümü bakım sırasında gerçekleşir. Bu kazalar, ciddi yaralanmalara, yüksek sigorta primlerine ve üretim verimliliğin düşmesine neden olabilir. Kilitleme/Etiketleme, bakım güvenliği risklerini kontrol etmek için pratik bir yol sağlar.

Bakım riski kontrol ihtiyaçlarını belirleyin

Bakım kazalarının büyük bölümü beklenmedik makine hareketlerinden kaynaklanır. Kilitleme/Etiketleme, enerji akışlarının geçici olarak makinelerden yalıtılmasını sağlayarak bakım devam ederken makinelerin çalışmasını etkili bir şekilde durdurur.

Brady’nin en iyi Kilitleme/Etiketleme uygulamaları programı şunları içerir:

  • Bakım riski kontrol ihtiyaçlarınızı belirleyin: Her makinenin enerji kontrol noktalarını bulmak için yerinde araştırmalar yapar veya bu araştırmalara destek veririz.
  • Doğru kilitleri ve cihazları seçin: Brady’nin eksiksiz teklifinden ihtiyaçlarınız için doğru kilitleri ve cihazları seçebilirsiniz.
  • En iyi kilitleme uygulamaları oluşturun: En iyi kilitleme uygulamalarının oluşturulmasına yardımcı olur veya bu uygulamaları yazar ve kilitleme uygulamalarının kolayca onaylanması, ölçeklendirilmesi, görselleştirilmesi ve yazdırılması için LINK360 yazılımını sunarız.
3 in 1 solution Brady Link 360 Safety software

Lockout/Tagout software

Brady Lockout Tagout Icon

Lockout/Tagout tools

Brady Services Icon

Lockout/Tagout services

Daha fazla bilgi için “Daha güvenli makine müdahaleleri sağlamak” adlı Kilitleme/Etiketleme kılavuzunu indirin!

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.