Ekipman güvenliğine uygunluğu artırın

Tüm şantiyeler işçiler için risk oluşturur. AB ülkelerinde ölümle sonuçlanan iş yeri kazalarının %20,9’u şantiyelerde meydana gelir. Brady, uygun olmayan inşaat ekipmanlarının yol açabileceği maliyetli kazalardan kaçınmak için hukuki uygunluğu, iş yeri güvenliğini ve denetim verimliliğini artırmanıza yardımcı olabilecek tutuculu ve iç etiketli, son derece özelleştirilebilir bir etiket sunuyor.

Ekipman güvenliği yönetmeliklerine uyun

Görsel Etiketleme çözümleri, şirketlerin ekipman güvenliği hakkında 2009/104/EC sayılı AB Direktifine uymasına yardımcı olur. Denetim sonuçları, Görsel Etiketleme sayesinde kullanım noktasında, ekipmanın kendi üzerinde paylaşılır. Merdivenler, iskeleler, matkaplar, taşıtlar ve motorlar dahil olmak üzere neredeyse her türlü alet ve ekipman için yapışkansız etiketler mevcuttur. Kullanıcılar, ekipmanların en son ne zaman denetlendiğini her zaman görebilir. Tüm denetim kayıtları, AB Direktifi kapsamındaki bir gereklilik olan denetim kaydı tutma işlemi için sökülebilir iç etiketlerde tutulur.

İş yeri kazaları ve gecikmelerini önleyin

Görsel Etiketleme, doğru bir biçimde kullanıldığında ve ekipmanın kendisi üzerine kolayca görünür bir biçimde uygulandığında, ekipmanın belirli bir parçasını kullanmak isteyen herkese ekipmanın son durumu hakkında her zaman bilgi sağlar. Ekipman üzerindeki iç etikette bulunan denetim kayıtları, ekipmanın ne zaman kullanıma uygun olduğunu gösterir. Bir ekipman, denetimi geçemediğinde denetimi yapan kişi iç etiketi çıkararak etiket tutucudaki “Kullanmayın” mesajını gösterebilir. Böylece, Görsel Etiketleme çözümleri, uygun olmayan ekipmanların kullanımından kaynaklanan maliyetli iş yeri kazalarının önlenmesine yardımcı olabilir.

Son derece verimli ekipman denetimleri

Her Görsel Etiket tutucu ve/veya iç etiket sayesinde, denetim gerektiren ekipmanlar üzerinde en iyi uygulama denetim prosedürlerini belirtmek mümkündür. Hem tutucular hem de sökülebilir iç etiketler son derece özelleştirilebilir olup, değişen ekipman denetim prosedürlerinin standartlaşmasını destekleyebilir. Akıllı telefonlar ve Brady Safetrak yazılımının yanı sıra denetim planlama yönetimi ve otomatik denetim raporu oluşturma yoluyla bir dijital denetim akışı uygulamak için iç etiketlere veya tutuculara QR kod da yazdırılabilir.

Visual tagging guide

Ücretsiz kılavuzumuzda uygunluğunu artırabileceğiniz çok çeşitli alet ve ekipmanları keşfedin.

Red arrowKılavuzu edinin

Laddertags

Görsel Etiketlemenin güvenilirliğini ve dayanıklılığını bir inşaat şantiyesinde test edin.

Red arrowNumune alın

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.