Kazılmış alanlardaki riskleri net bir şekilde bildirin

Excavation Tags (Kazı Etiketleri), kritik bilgileri herkesin görebileceği bir yerden ileterek iş yeri güvenliğini ve 92/57/EEC sayılı AB Direktifiyle uyumluluğu artırmanızı sağlar.

Uyumluluğu ve güvenliği artırın

Temporary Works Tag - Product Sheet

Red arrowÜrün sayfasını

Kazı alanlarında minimum güvenlik gereksinimleriyle ilgili 92/57/EEC sayılı AB Direktifiyle uyumlu olmak, Excavation Tags (Kazı Etiketleri) sayesinde daha kolay. Etiketlerin çıkarılabilir kartlarına aşağıdaki bilgiler eklenebilir:

 • denetim tarihi
 • denetçi imzası
 • kazı konumu
 • kazı açıklaması
 • hangi hizmetlerin kullanılabilir olduğu
  (tesisat, şebeke suyu, elektrik kabloları, ...)
 • kazı alanında giyilecek güvenlik ekipmanları
 • uygulanacak belirli sağlık ve güvenlik uygulamaları
 • çalışma güvenli olarak gerçekleştirilemiyorsa ulaşılacak kişi
 • denetçi adı
 • kazı tarihi

Kart çıkarıldığında kazı alanına yerleştirilmiş boş tutucuda net bir “girilmez” yazısı görülür.

Dış mekanda dayanıklılık

Visual Tagging Catalogue

Red arrowKataloğu alın

Dış mekan için tasarlanan her iki tutucu ve çıkarılabilir kart da sağlam, UV ışınlarına ve hava koşullarına dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Kartlara yazılan bilgiler kalıcı markörle yazıldıklarında okunur kalır. Tutucular kablo bağı, perçin, vida veya yapışkanlarla geniş bir ekipman yelpazesine sıkıca tutturulabilir.

Geniş ekipman etiketi yelpazesi

Görsel etiketleme çözümlerinin her biri dayanıklı bir tutucu ve çıkarılabilir kartlardan oluşur. Denetim kayıtlarının ekipmanın üzerinde yer almasıyla uyumluluğu artırır. Denetçiler, ekipman kullanıma uygun görüldüğünde etiketin çıkarılabilir kartının üzerine denetim tarihini yazıp imzalayabilir. Ekipman kullanıma uygun görülmezse açıkça görünür şekilde “kullanmayın” iletisi bırakabilirler. Çalışanlar doğrudan ekipmanın üzerinde en son ne zaman denetlendiğinin ve kullanıma uygun olup olmadığının yanı sıra iş yeri kazalarını önlemeye yönelik diğer kritik güvenlik bilgilerini de görebilir. Geniş bir ekipman yelpazesi için güvenlik ve uyumluluğu artırmak üzere eksiksiz bir görsel etiketleme çözümleri yelpazesinden yararlanabilirsiniz.

İş yeri güvenliğini ve 92/57/EEC sayılı AB Direktifine uyumluluğu artırın.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.