Flanş kontrolleri ve onarımları verimli bir biçimde takip edin

Yırtılabilir bileşenli, yüksek görünürlüğe sahip, güvenilir Flanş etiketlerimiz kullanıcıların kapatma, flanş kontrolü, sızıntı testi ve onarımların çeşitli aşamalarını kolay ve verimli bir biçimde takip etmesine olanak tanır.

Yüksek görünürlük ve verimlilik

Flanş etiketi, maksimum görünürlük için tamamı renkli ve yüksek çözünürlüklü olarak sunulur ve çok çeşitli uygulamalarda verimli kullanım için tamamen özelleştirilebilir.

  • etiket bileşenlerinin sayısı, gerekli kontrol ve onarım aşamalarının sayısına uyarlanabilir
  • etiket bileşenleri, kolay yırtılmaları ve çeşitli kontrol ve onarım aşamalarının takibi için perforeli olarak üretilebilir
  • etiketin her iki tarafına da bilgiler ve hatta yüksek çözünürlüklü baskı sayesinde talimat çizimleri eklenebilir
  • her bir Flanş etiketinde, etiketin bir flanşa kolayca takılmasını veya iş yerinde başka uygulamalar için kullanılmasını sağlayan önceden açılmış bir delik mevcuttur.

Sahada yazdırma ile daha yüksek okunaklılık

Flanş etiketinin üzerine yazı yazılabilir ve BradyPrinter i7100 ile sahada sonlandırıldığında daha yüksek okunaklılık elde edilir. Yazıcı, özelleştirilmiş etiketleri dahi tanıyarak istendiğinde belirli bir flanş, saha veya başka bilgilerdeki açık alanları tasarım aşamasında düzenli bir biçimde doldurur. Etiket üzerindeki bilgilerin yazdırılması, her ikisi de iş yeri güvenliği için son derece önemli etkenler olan okunaklılığı artırır ve kimyasallara karşı üstün dayanıklılık sağlayarak güvenilirliği artırır.

Son derece güvenilir

Flanş etiketi, güvenilir, sanayi tipi etiket malzemelerimizden üretilmiş olup etiketlerin okunaklı kalması ve güvenilirliğinin artması için çeşitli kimyasallara ve yağlara karşı mükemmel dayanıklılık sunar. Etiket bileşenlerinin kazara zarar görmesini önlemek için Flanş etiketi kolayca yırtılmaz.

Tüm şüphelerinizi giderin ve kendi çalışma ortamınızda bir örnek test edin

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.