Daha kolay uyumluluk ve daha fazla iş yeri güvenliği

Fencing tag

Hoarding & Fencing Tag

Temporary Works Tag

TempWorks Tag

Weekly inspection tag

Weekly Inspection Tag

Görsel etiketleme çözümleri, kritik bilgileri doğrudan ekipmanın üzerinde, herkesin görebileceği bir yerden ileterek şirketlerin iş yeri güvenliğini artırıp AB Direktifleriyle uyumluluk sağlar.

Daha kolay uyumluluk

Görsel etiketleme çözümlerinin her biri dayanıklı bir tutucu ve çıkarılabilir kartlardan oluşur. Denetim kayıtlarının ekipmanın üzerinde yer almasıyla uyumluluğu artırır. Denetçiler, ekipman kullanıma uygun görüldüğünde etiketin çıkarılabilir kartının üzerine denetim tarihini yazıp imzalayabilir. Ekipman kullanıma uygun görülmezse ekipmanın üzerine açıkça görünür şekilde “kullanmayın” iletisi bırakabilirler. Çalışanlar doğrudan ekipmanın üzerinde en son ne zaman denetlendiğinin ve kullanıma uygun olup olmadığının yanı sıra iş yeri kazalarını önlemeye yönelik diğer kritik güvenlik bilgilerini de görebilir.

3 yeni çözüm

Weekly Inspection Tag (Haftalık Denetim Etiketi)

  • 2009/104/EC sayılı AB Direktifi ile daha kolay uyumluluk
  • Haftalık olarak denetlenmesi gerekebilecek geniş bir ekipman yelpazesine uygun tasarlanmıştır
  • Kart üzerinde referans numarası, ekipman türü ve toplam 12 denetim ile bunların tarih ve saatleri bulunabilir
>> Ürün bilgilerini alın
>> Numune alın

Hoarding & Fencing Tag (Duvar ve Çit Etiketi)

  • 92/57/EEC sayılı AB Direktifi ile daha kolay uyumluluk
  • Herhangi bir duvar veya çite takılabilir
  • Kart üzerinde denetim tarihi, denetçinin imzası ve yorumları, duvarı/çiti kimin inşa ettiği, ne zaman inşa edildiği + imza, günlük denetimden sorumlu kişi, kontrol edilmesi gereken öğeler ve duvar/çit çekilen alanda kaçınılması gereken tehlikeler bulunabilir
>> Ürün bilgilerini alın: Hoarding Tag
>> Ürün bilgilerini alın: Fencing Tag
>> Numune alın

TempWorks Tag (Geçici İş Etiketi)

  • 92/57/EEC sayılı AB Direktifi ile daha kolay uyumluluk
  • Geniş bir geçici platform yelpazesine doğrudan takılabilir
  • Kart üzerinde denetim tarih ve saati, denetçi imzası ve şirket adı, geçici platformu kimin inşa ettiği, ne zaman inşa edildiği, Geçici Platform koordinatörünün adı ve maksimum yük + imza bulunabilir
>> Ürün bilgilerini alın
>> Numune alın

Dış mekanda dayanıklılık

Dış mekan için tasarlanan her iki tutucu ve çıkarılabilir kart da sağlam, UV ışınlarına ve hava koşullarına dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Kartlara yazılan bilgiler kalıcı markörle yazıldıklarında okunur kalır. Tutucular kablo bağı, perçin, vida veya yapışkanlarla geniş bir ekipman yelpazesine sıkıca tutturulabilir.

Görsel Etiketleme çözümleriyle daha kolay uyumluluk ve daha fazla iş yeri güvenliği.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.