Etiketlerin pick and place makinenize otomatik olarak beslenmesini sağlayın

Yüksek modülerliğe sahip ALF14 Etiket Besleyici, düşük maliyetle otomatik izlenebilirlik sağlar.

Hızlı, verimli ve kolay SMT hattı izlenebilirlik etiketleme

Uyumluluk görüntüle
Demo talep edin

Özellikler & Avantajlar

Otomatik etiket besleme

Yaygın olarak kullanılan SMT pick and place sistemlerine uygun adaptörlerle birlikte gelen ALF14 Etiket Besleyici, kısa kurulum süresiyle olağanüstü esnek bir araçtır. Etiket besleyicinin tam otomatik etiket yönlendirme sistemi ve hızlı algılama – dağıtma becerileri, modern seçme ekipmanının taleplerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır ve kompakt tasarımıyla besleyici rafınızda çok az yer kaplar.

Red arrowMevcut pick and place makinenizle otomatik hâle getirilmiş izlenebilirliği uygulamak ister misiniz? Uyumluluğu kontrol edin

Son derece ekonomik

ALF14 etiket besleyiciler, pick and place makinelerin daha rekabetçi bir yapıya bürünmesinin ortaya çıkardığı besleyici değişikliği gereksinimini ortadan kaldıran otomatik izlenebilirlik özelliğine sahip modüler etiket besleyicilerdir. ALF14 benzeri kaliteli modüler etiket besleyicilerin tüm tedarik zincirine yönelik düşük maliyetli izlenebilirlik sağlayabilmesi, ALF14’ü elektronik üretim ve özel amaçlı makineler için ideal seçenek haline getirir.

Red arrowALF14 Etiket Besleyicisini tesislerinizde çalışırken görün. Demo alın!

BradyPrinter i7100 ile birlikte kullanın

ALF14 Etiket Besleyici – BradyPrinter i7100 kombinasyonunun Brady’nin baskılı devre kartlarına yönelik güvenilir polyamid “APL” etiket ürün serisiyle birlikte kullanılması PCB üretiminde SMT hatları için yüksek esnekliğe sahip bir etiketleme çözümü sunar. BradyPrinter i7100, etiketi ALF14 besleyiciye yüklenerek geniş bir uyumlu pick and place makinesi aralığına otomatik olarak beslenmeden önce tesiste yüksek doğruluk ve hassaslıkla basabilme olanağı sunar.

ALF Label Feeder
Printed circuit board
ALF Label Feeder

Hadi başlayalım

Info

İhtiyaçlarınız için en iyi etiket yazdırma ve uygulama makinesi modelini bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Başlamak için Brady'ye veya yetkili bir Brady distribütörü ile iletişime geçin.


ALF14 Feeder

ALF14

Hızlı, verimli ve kolay SMT hattı izlenebilirlik etiketleme

Keşfet

B-7727 auto apply roll

ETİKET

Araştırılmış ve test edilmiş etiketlerimiz ile tanımlama zorluklarınızı çözüme ulaştırın.

Keşfet

Warranty

GARANTİ

Etiket yazdırma ve uygulama makinelerimiz ile gurur duyuyoruz ve standart garanti sunuyoruz.

Keşfet

Destek & Karşıdan yüklemeler

Technical support

TEKNİK DESTEK

Teknik bir problem ile karşılaşırsanız uzmanlarımız ile iletişime geçin.

Bize ulaşın

Customer support

MÜŞTERİ SERVİSİ

İhtiyaçlarınız için en iyi etiket yazdırma ve uygulama makinesi modelini bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize ulaşın

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.