BBP33 başlangıç kitleriyle etiketleri hemen yazdırmaya başlayın

Etiketlerinizi paketten çıkarıp yazdırmaya başlayın!

BBP33 Etiket Yazıcısı kitleri, hemen tanımlamaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir!

Laboratuvar başlangıç kiti

>> Keşfet

BBP33 Laboratory starter kit

Elektrik/Veri başlangıç kiti

>> Keşfet

BBP33 Electrical / Data starter kit

Üretim başlangıç kiti

>> Keşfet

BBP33 production printer kit

Laboratuvar başlangıç kiti

Numunelerinizi tanımlamak için ihtiyacınız olan her şey, BBP33 Laboratuvar başlangıç kitinde bulunur:

 • BBP33 Etiket Yazıcısı: Zorlu laboratuvar ortamları için özel olarak geliştirilmiş malzemeler ve etiket boyutlarıyla sorunsuz şekilde çalışır ve kullanım ömrü boyunca numune izlenebilirliği sağlar. Az yer kaplayan yazıcı, belirli laboratuvar etiket malzemeleriyle uyumluluk ve harika kullanılabilirlik, BBP33’ü laboratuvarların tercih ettiği etiket yazıcısı yapar.
 • soğuk tüp: B-492 FreezerBondz Etiketleri, soğuk tüp depolaması için laboratuvar numunelerini tanımlamak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır ve oda sıcaklığındaki veya donmuş numunelere uygulanabilir
 • flakonlar, lamlar ve pipetler: B-461 Etiketleri; flakonları, santrifüj tüpleri, test tüpleri, pipetleri ve lamları tanımlamak için idealdir. Dondurucu, otoklav ve sıvı nitrojen sıcaklıklarına dayanabilirler.
 • kuyucuk plakaları: B-423 etiketleri, kuyucuk plakalarını ve diğer düz, cam yüzeyleri tanımlamak için harika bir çözümdür. Dondurucu ve otoklav sıcaklıklarına dayanabilirler.
 • 2 özel mürekkep şeridi
 • Brady Workstation etiket tasarım uygulamaları: kaliteli laboratuvar numunesi tanımlama etiketleri tasarlamak için profesyonel, kullanımı kolay uygulamalar. Brady Workstation ile etiket tasarımı, daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir ve merkezi güncellemeler sayesinde hızla yeni etiket standartlarıyla uyumlu hâle getirilebilir.

Elektrik/Veri başlangıç kiti

Kabloları ve bileşenleri tanımlamak için ihtiyacınız olan her şey, BBP33 Elektrik/Veri başlangıç kitinde bulunur:

 • BBP33 Etiket Yazıcısı: kendinden laminasyonlu etiketleri, ısıyla daralan makaronları ve panel tanımlama etiketlerini yazdırır. BBP33, yazıcıda manuel ayar yapılmadan doğru etiketi hemen üreterek verimliliği artırır.
 • kendinden laminasyonlu kablo etiketleri: B-427 kendinden laminasyonlu etiketleri, vinilden üretilmiştir ve etiket verilerini solmaya ve aşınmaya karşı korumak için tasarlanmış şeffaf bir üst laminasyon içerir
 • sarmalı kablo etiketleri: B-498 sarmalı etiketleri, özel olarak formüle edilmiş, arkası bez destekli üst bir tabakaya sahiptir ve mükemmel tutma gücüyle iyi bir baskı kalitesi sağlar
 • kablo etiketleri: B-7643 kablo etiketleri, kalın kabloları ve kablo demetlerini tanımlamak için harika bir çözümdür
 • 2 özel mürekkep şeridi
 • Brady Workstation etiket tasarım uygulamaları: kaliteli kablo tanımlama etiketleri tasarlamak için profesyonel, kullanımı kolay uygulamalar. Brady Workstation ile etiket tasarımı, daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir ve merkezi güncellemeler sayesinde hızla yeni etiket standartlarıyla uyumlu hâle getirilebilir.

Üretim başlangıç kiti

BBP33 Üretim başlangıç kitiyle, üretim tanımlamada yaşadığınız birçok zorluğu hemen çözebilirsiniz. Kit, hemen tanımlamaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir:

 • BBP33 Etiket Yazıcısı: basılı devre kartlarını etiketlemeden makaron kullanarak kabloları tanımlamaya kadar çeşitli tanımlama ihtiyaçları olan imalat ortamları, BBP33’ün sunduğu son derece hızlı, esnek ve israfa yol açmayan malzeme değişikliklerinden yararlanacak.
 • kazıma plaka alternatifi: B-593 EPREP etiketleri güvenilirdir, kazıma plakalarla aynı görünüm ve kullanımı sunar ve ne zaman ihtiyacınız olursa tesisimizde yazdırılabilir
 • envanter etiketleri: B-423 polyester etiketleri; yakıt, yağ, aşınma, ısı ve soğuğa dayanıklıdır ve cam, plastik ve metal dahil çeşitli yüzeylere uygulanabilir
 • tesis etiketleri: B-7569 vinil etiketleri; güvenlik işaretlerini, zemin işaretlerini, depo işaretlerini ve GHS/CLP etiketlerini yazdırmak için kullanılabilir
 • 2 özel mürekkep şeridi
 • Brady Workstation etiket tasarım uygulamaları: kaliteli ürün etiketleri, tesis etiketleri ve güvenlik işaretleri tasarlamak için profesyonel, kullanımı kolay uygulamalar. Brady Workstation ile etiket tasarımı, daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir ve merkezi güncellemeler sayesinde hızla yeni etiket standartlarıyla uyumlu hâle getirilebilir.

BBP33 Etiket Yazıcısı kitleri, hemen tanımlamaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir!

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.