Kullanımı kolay, tam renkli etiket yazıcısı

BradyJet J2000

BradyJet J2000, güvenilir, yüksek çözünürlüklü işaretler, tesis ve laboratuvar örnek etiketleri yazdırabilen, pratik, kullanımı kolay, tam renkli bir inkjet etiket yazıcısıdır.

Uygulamalı bir deneyim edinin
Bazı örnekleri test edin

Ürün Haberleri

 

BMP21-PLUS - Tough on the outsideKendi GHS/CLP etiketlerinizi hızlıca yazdırın


BradyJet J2000, bulunduğunuz yerde güvenilir GHS/CLP etiketleri yazdırma işlemini yeni bir seviyeye taşır. Yazıcının gelişmiş tam renkli mürekkep püskürtme teknolojisi, kimyasalları tanımlamak üzere çok çeşitli boş etiket malzemesini ve etiket boyutlarını uyumlu GHS/CLP etiketlerine hızlıca dönüştürebilir. Otomatik etiket ayarı teknolojisi ile BradyJet J2000 birkaç saniye içinde yeni bir etiket boyutuna yazdırmaya başlayarak size zaman kazandırır, stresinizi azaltır ve size zahmet vermez.

Özellikler & Avantajlar: Güvenlik ve tesis tanımlama

Uyumlu olan ve dikkat çeken işaretler

16 milyondan fazla renk seçeneğiyle, BradyJet J2000 müşterilerin iş yeri güvenliğini ve verimliliğini artırmak ve aynı zamanda düzenleyici renk kodlarına uyum sağlamak için göz alıcı güvenlik işaretleri, etiketler, boru işaretleri ve yalın talimat etiketleri yazdırmasını sağlar. Yazıcının 4800 dpi'lik yüksek, fotoğraf kalitesindeki yazdırma çözünürlüğü sayesinde tüm işaretlere kaliteli görüntüler ve resimler eklenebilir.

Güvenilir işaretler ve etiketler yazdırın

BradyJet J2000, sıvılara, alkole ve iç aydınlatmaya maruz kaldığında yerinden çıkmayan ve okunaklı kalan Brady'nin iç mekan işaret ve etiket malzemeleri üzerine yazdırır. Çalışanları tehlikeler hakkında uyarmak ya da makinelerin optimum kullanımı veya bakımı hakkında eğitmek için kullanılabilirler.

Kullanımı kolay

26,4 x 38,9 cm'lik boyutlarıyla kullanım kolaylığı sunan BradyJet J2000 çok az yer kaplar, çok pratiktir ve kolayca kullanılabilir. Yaylı Brady etiket ruloları, 20 saniyeden kısa süre içinde değiştirilebilir ve otomatik etiket ayarıyla yazıcı kısa sürede yazdırmaya hazır hâle gelebilir. Saniyede 63 mm'ye varan yazdırma hızıyla, talep üzerine kısa sürede daha da büyük renk kodlu numune etiketleri yazdırılabilir.

Lock
Pipe marker
PPE

Özellikler & Avantajlar: Laboratuvar

Örnekleri renklere göre sıralayın

BradyJet J2000 Renkli Etiket Yazıcısı, güvenilir laboratuvar örneği etiketleri üzerine her renkte baskı yapabilir. Bir renk kodu oluşturarak, laboratuvar uzmanları, örnek kategorilerini bir bakışta tanıyabilir. 16 milyondan fazla renk çeşidi sayesinde kullanıcılar, laboratuvarlarının ihtiyaçlarına göre her gün farklı bir renk kullanabilir veya her bir uygulama, saklama veya aciliyet türü için farklı bir renk belirleyebilir. BradyJet J2000, renklerin yanı sıra, 4800 dpi fotoğraf kalitesiyle baskı da sunarak, normal bir tarayıcının kesinlikle yanlış okumayacağı son derece okunaklı verilerin veya barkodların yazdırılmasına olanak tanır.

Güvenilir etiketler basın

BradyJet J2000, tüpler, flakonlar, dondurucu kapları, plakalar ve genel cam malzemeler dahil olmak üzere çoğu örnek kabına uygun boyut ve şekildeki güvenilir Brady laboratuvar örneği etiketine baskı yapabilir. Bu etiketler, bir Brady yazıcı ile basıldığında, sıvı azotta veya dondurucuda saklanması, sıcak su banyosu veya otoklavda kullanılması durumunda dahi yüzeye tutunacak ve okunaklılığını koruyacak biçimde tasarlanmıştır. Brady laboratuvar örneği etiketleri, aseton, etanol, toluen, ksilen ve IPA gibi yaygın laboratuvar kimyasallarına da dayanıklıdır.

Kullanımı kolay

26,4 x 38,9 cm'lik boyutlarıyla kullanım kolaylığı sunan BradyJet J2000 çok az yer kaplar, çok pratiktir ve kolayca kullanılabilir. Yaylı Brady etiket ruloları, 20 saniyeden kısa süre içinde değiştirilebilir ve otomatik etiket ayarıyla yazıcı kısa sürede yazdırmaya hazır hâle gelebilir. Saniyede 63 mm'ye varan yazdırma hızıyla, talep üzerine kısa sürede daha da büyük renk kodlu numune etiketleri yazdırılabilir.

Lab application
Food refrigerator
Nitrogen application

Uygulamalar

Güvenlik ve tesis tanımlama
Safety & Facility identification

Güvenlik ve tesis tanımlama

Pipe marking

Boru işaretleri

Equipment labels

Ekipman etiketleri

Inventory identification

Envanter tanımlama

Tags

Yapışkansız Etiketler

Laboratuvar
Tubes

Tüp etiketleri

Cryo labels

Dondurucu etiketleri

Slides

Lam etiketleri

Well plate labels

Kuyu plakası etiketleri

Glassware labels

Cam malzeme etiketleri

GHS / CLP labels

GHS / CLP etiketleri

Videolar

Hadi başlayalım

Info

İhtiyaçlarınız için en iyi etiket yazıcısı veya modelini bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Başlamak için Brady'ye veya yetkili bir Brady distributorü ile iletişime geçin.


BradyJet J2000

YAZICI MODELLERİ

İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan yazıcı modelini seçin.

Keşfet

Service contracts

SERVİS ANLAŞMALARI

Telefonda veya tesislerinizde anında teknik destek alın.

Keşfet

BradyJet J2000 label roll

ETİKET & RİBONLAR

Araştırılmış ve test edilmiş etiketlerimiz ile tanımlama zorluklarınızı çözüme ulaştırın.

Keşfet

BradyJet J2000 cmy ink cartridge

MÜREKKEP KARTUŞLARI

Etiketlerinize tüm renklerde baskı alın.

Keşfet

Brady Workstation logo

YAZILIM

Brady Workstation uygulamaları ile tüm etiketlerinizi tasarlayın.

Keşfet

BradyJet J2000 accessories

AKSESUARLAR

Pratik aksesuarlarımız ile yazıcınızdan en iyi şekilde yararlanın.

Keşfet

Warranty

GARANTİ

Yazıcılarımız ile gurur duyuyoruz ve standart garanti sunuyoruz.

Keşfet

Destek & Karşıdan yüklemeler

Brady yazıcınız için en son ürün güncellemelerine, kullanım kılavuzlarına, yazıcı sürücülerine, ürün tanıtımlarına ve daha fazlasına ulaşın.

Tüm indirmeleri görüntüle

Customer support

MÜŞTERİ SERVİSİ

İhtiyaçlarınız için en iyi etiket yazıcısı veya modelini bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize ulaşın

Printer registration

YAZICI KAYDETME

Ürün güncellemeleri ve hızlı teknik destek alabilmek için ürününüzü kaydedin.

Ürün kayıt

Technical support

TEKNİK DESTEK

Teknik bir problem ile karşılaşırsanız uzmanlarımız ile iletişime geçin.

Bize ulaşın

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.