Kimyasallar için uyumlu etiketleri hızlı ve kolay bir şekilde oluşturun

Her ihtiyaç duyduğunuzda güvenilir ve tam uyumlu GHS/CLP etiketlerini yazdırarak kimyasalları kolayca tanımlayın.

Kendi GHS/CLP etiketlerinizi hızlıca yazdırın

BradyJet J2000, bulunduğunuz yerde güvenilir GHS/CLP etiketleri yazdırma işlemini yeni bir seviyeye taşır. Yazıcının gelişmiş tam renkli mürekkep püskürtme teknolojisi, kimyasalları tanımlamak üzere çok çeşitli boş etiket malzemesini ve etiket boyutlarını uyumlu GHS/CLP etiketlerine hızlıca dönüştürebilir. Otomatik etiket ayarı teknolojisi ile BradyJet J2000 birkaç saniye içinde yeni bir etiket boyutuna yazdırmaya başlayarak size zaman kazandırır, stresinizi azaltır ve size zahmet vermez.


Kolay uyum GHS uygulamamızla birleştirildiğinde

BradyJet J2000, herhangi bir kimyasalı doğru şekilde tanımlamak için çok daha güçlü bir araç haline gelir. Brady Workstation GHS etiket uygulaması, kimyasalları ada veya CAS numarasına göre seçebilmenizi sağlar. Uygulama, daha sonra uyumlu bir GHS/CLP etiketi tasarlamak için tüm gerekli alanları otomatik olarak doldurur.

Gerekli alanlara şunlar dahildir:

  • ürün adı
  • sinyal sözcüğü
  • GHS piktogramları
  • tehlike beyanları
  • önlem açıklamaları

“Yazdır” seçeneğine basarak uyumlu, kendinden yapışkanlı ve uygulanmaya hazır bir CLP etiketi yazdırmak için tasarımı bir BradyJet J2000’e gönderebilirsiniz.

Red arrowBrady Workstation Uygulamalar: Ücretsiz 30 günlük deneme


Son derece güvenilir

En yüksek güvenilirlik için GHS/CLP etiketleri BradyJet J2000 ile Brady etiket malzemeleri B-7425J polipropilen ve B-2595 vinil üzerine yazdırılmalıdır. Her iki etiket de çeşitli kimyasallara maruz kaldığında okunaklılığını ve yapışkanlığını korur. Böylece, kimyasallarla temas sonrasında düşen veya solan etiketlerin aksine kimyasal çok daha güvenilir bir şekilde tanımlanır. Her iki malzememiz için de test sonuçlarını içeren tam teknik veri sayfası sunuyoruz.

Red arrowTeknik veri sayfasını alın

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.