BradyJet ile tamamen renkli dış mekan işaret levhaları oluşturun

BradyJet işaret ve etiketlerinize laminat uygulayarak bulunduğunuz konumda tamamen renkli dış mekan tanımlayıcıları oluşturabilirsiniz. Laminatlar, BradyJet J5000 Renkli Etiket Yazıcısı ile yazdırılan işaret ve etiketlere 3 yıl dış mekan dayanıklılığı katar.

Laminates BradyJet J5000

Dış mekanda dayanıklılık katın.

BradyJet J5000 Renkli Etiket Yazıcısı, iç mekanda dayanıklılığa sahip tamamen renkli işaret ve etiketleri hızla yazdırabilir. Laminat uygulayıp bulunduğunuz konumda yazdırdığınız bu tamamen renkli işaret ve etiketlere 3 yıl dış mekan dayanıklılığı katarak yazıcının uygulama alanlarını genişletebilirsiniz. 4 farklı boyutta laminat uygulayabilirsiniz. Laminatların her biri, kolayca uygulanabilmesi için ilgili etiket malzemesinden 12 mm daha geniştir.

Mevcut boyutlar:

  • 70 mm x 36 m
  • 114 mm x 36 m
  • 165 mm x 36 m
  • 216 mm x 36 m

Hızlı, tam renkli yazdırma

BradyJet J5000 dayanıklı, tam renkli işaret ve etiketleri 15 cm/sn’lik en yüksek hızda tek geçişte yazdırabilir. Kendinden yapışkanlı 20,32 cm vinil veya polyester güvenlik işareti anında yazdırılabilir. BradyJet J5000 bu sayede iç mekandaki güvenlik işaretlerini, üretim etiketlerini veya boru işaretlerini tamamen renkli ve yüksek çözünürlüklü olarak yenilemesi gereken şirketler için harika bir baskı cihazı haline gelir.

Tüm etiket veya işaretleri tasarlayın

BradyJet J5000, Brady Workstation uygulama platformuyla sorunsuzca çalışır. Brady Workstation ürün, kablo ve tesisleri tanımlamak üzere istediğiniz etiket veya işareti 20’yi aşkın profesyonel etiket tasarımı uygulaması ve aracı kullanarak kolayca tasarlamanızı sağlar. İhtiyacınız olan uygulamaları ve araçları seçin, 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü etkinleştirin ve memnun kaldığınızda satın alın.

BradyJet J5000 işaret ve etiketlerinize dış mekanda dayanıklılık katın!

BradyJet J5000 brochure

Red arrowBroşürü edinin

BradyJet J5000 printer

Red arrowYazıcı demosu talep edin

Brady Workstation logo

Red arrowBrady Workstation keşfedin

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.