BradyPrinter i5100: Mükemmel performansa sahip akıllı etiket yazıcısı!

BradyPrinter i5100 Endüstriyel Etiket Yazıcısı akıllıdır, kullanımı kolaydır, mükemmel performans sunar ve 1200 standart tanımlama etiketinin yanı sıra kullanıcıya özel, uyarlanmış etiketler yazdırabilir.

BradyPrinter i5100, performans ile zekanın kusursuz bir birleşimini sunar.


Özellikler & Avantajlar

Akıllı ve bağlı

BradyPrinter i5100 Endüstriyel Etiket Yazıcısı, sorunsuz ve hızlı bir yazıcı kurulumu için etiket tasarlama uygulamalarımız, etiket sarf malzemelerimiz ve mürekkep şeritlerimiz ile otomatik olarak iletişim kurar. Sezgisel, tam renkli dokunmatik ekranı, yazıcıya takılı mürekkep şeridi ile etiket sarf malzemeleri ideal şekilde eşleşmediğinde sizi bilgilendiren bir etiket ve yazdırma durumu izleyicisi içerir. Brady etiketleri otomatik olarak ortalanan bir rulo tutucusu ve otomatik kalibrasyon ile etiket kurulumu sayesinde kolayca yüklenebilir. Buna ek olarak yazıcı, yaygın endüstriyel bağlantı senaryolarına yönelik bir dizi standart bağlantı noktası içerir.

Mükemmel yazdırma performansı

300 ve 600 dpi yazdırma özelliğiyle BradyPrinter i5100, 5 ila 110 mm arasında değişen güvenilir, endüstriyel sınıf etiketlerde canlı ve yüksek kaliteli yazdırma sunar. 32 bit ve 800 Mhz'lik güçlü bir dahili yazıcı işlemcisi ile çalışan i5100, 300 dpi'de 300 mm/saniyeye varan bir hızda yazdırır. Yazıcının değiştirilebilir merdanesi, yoğun kullanımdan sonra bile performansı en üst düzeyde tutmaya yardımcı olur.

Güvenilir, endüstriyel sınıf etiketler

BradyPrinter i5100; 70 etiket malzemesi, 1200'den fazla stok etiket parçası ve özelleştirilmiş etiket malzeme ve parçaları yazdırabilir. Şu uygulamaları mevcuttur:

  • ürün tanımlama etiketleri: metalize etiketler, emniyet belirteçli etiketler, çalışma var etiketleri, KG testi etiketleri vb.
  • elektronik ekipman ve basılı devre kartı etiketleri: poliimid izlenebilirlik etiketleri, çıkarılabilir etiketler, elektrostatik koruyuculu etiketler vb.
  • lojistik ve varlık takip etiketleri: varlık takip etiketleri, sepet ve palet etiketleri, yeri değiştirilebilen kutu ve raf etiketleri vb.
  • kablo ve bileşen tanımlama etiketleri: kendinden laminasyonlu kablo etiketleri, kablo makaronları, kablo etiketleri, düğme etiketleri, derecelendirme levhası etiketleri vb.
  • laboratuvar etiketleri: soğuk tüp etiketleri, lam etiketleri, çıkarılabilir cam etiketleri, mikroplaka etiketleri, doku kaseti etiketleri vb.
BradyPrinter i5100 circuit board application
BradyPrinter i5100 conical tubes
Sleeves

Hadi başlayalım

Info

İhtiyaçlarınız için en iyi etiket yazıcısı veya modelini bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Başlamak için Brady'ye veya yetkili bir Brady distributorü ile iletişime geçin.


BradyPrinter i5100

YAZICI MODELLERİ

İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan yazıcı modelini seçin.

Keşfet

Service contracts

SERVİS ANLAŞMALARI

Telefonda veya tesislerinizde anında teknik destek alın.

Keşfet

BradyPrinter i5100 labels

ETİKET & RİBONLAR

Araştırılmış ve test edilmiş etiketlerimiz ile tanımlama zorluklarınızı çözüme ulaştırın.

Keşfet

Brady Workstation logo

YAZILIM

Brady Workstation uygulamaları ile tüm etiketlerinizi tasarlayın.

Keşfet

Warranty

GARANTİ

Yazıcılarımız ile gurur duyuyoruz ve standart garanti sunuyoruz.

Keşfet

Destek & Karşıdan yüklemeler

Brady yazıcınız için en son ürün güncellemelerine, kullanım kılavuzlarına, yazıcı sürücülerine, ürün tanıtımlarına ve daha fazlasına ulaşın.

Tüm indirmeleri görüntüle

Customer support

MÜŞTERİ SERVİSİ

İhtiyaçlarınız için en iyi etiket yazıcısı veya modelini bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize ulaşın

Printer registration

YAZICI KAYDETME

Ürün güncellemeleri ve hızlı teknik destek alabilmek için ürününüzü kaydedin.

Ürün kayıt

Technical support

TEKNİK DESTEK

Teknik bir problem ile karşılaşırsanız uzmanlarımız ile iletişime geçin.

Bize ulaşın

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.