Güvenliği ve verimliliği artırmak için kolayca dayanıklı etiketler yazdırın

S3100 İşaret ve Etiket Yazıcısı, iş yeri güvenliğini ve istediğiniz anda verimliliği artırmak için bağımsız modda bile çok çeşitli güvenilir güvenlik işaretlerini ve tesis etiketlerini kolayca yazdırmanızı sağlar.

İş yeri güvenliğini ve istediğiniz anda verimliliği artırmak için bağımsız modda bile çok çeşitli güvenilir güvenlik işaretlerini ve tesis etiketlerini kolayca yazdırın.

Demo talep
edin
Ürün broşürünü talep edin

Özellikler & Avantajlar

Çok çeşitli etiketler ve işaretler yazdırın

S3100 İşaret ve Etiket Yazıcısı ile herhangi bir iş yerinde güvenliği ve verimliliği artırmak için çok çeşitli işaretler ve etiketler yazdırabilirsiniz. S3100 ile güvenlik işaretleri, zemin işaretleri, 5S etiketleri, üretim etiketleri, rafları, kapıları, merdivenleri, kutuları, masaları ve sandalyeleri tanımlayan etiketler ve kimyasal maddeleri tanımlayan CLP etiketleri ne zaman ihtiyacınız olursa tesisinizde yazdırılabilir.

Dayanıklı olacak şekilde tasarlandı

S3100, dış mekanda 8-10 yıl dayanıklı kalan endüstriyel sınıf viniller ve ToughStripe zemin işaretleri dahil sağlam polyesterler üzerinde yazdırabilir. S3100 ile yazdırılan işaretler ve etiketler, hem iç hem de dış mekanda kullanılabilmesi sayesinde büyük tesislerde, üretim hollerinde, depolarda ve lojistik ve dağıtım merkezlerinde güvenlik ve tesis tanımlaması için son derece kullanışlıdır. Brady’nin işaret ve etiket malzemeleri, endüstriyel ortamlarda dayanıklı olacak şekilde tasarlanmış ve uluslararası ASTM test yöntemlerine göre test edilmiştir. Her işaret ve etiket malzemesi için teknik veri sayfaları mevcuttur.

Kullanımı son derece kolay

S3100 İşaret ve Etiket Yazıcısı, son derece kolay bir şekilde kullanılabilir ve otomatik kalibrasyon ve otomatik etiket malzemesi kurulumu içerir. Bu, yazıcının yanına gidip ihtiyacınız olan işaretleri ve etiketleri hemen yazdırmanızı sağlayacak. Yazıcının 20 saniyeden kısa sürede değiştirilebilen ve “kolay takılan” etiket malzemeleri ve uyumlu mürekkep şeritleri sayesinde başka bir etiket malzemesine son derece kolay ve hızlı bir şekilde geçiş yapılabilir. Dokunmatik ekrana sahip kullanımı kolay kullanıcı arayüzü, yazıcı bağımsız modda kullanılırken bile çok çeşitli işaret ve etiket tasarım seçenekleri sunar. Bilgisayara bağlandığında, işaret ve etiket tasarım seçenekleri Brady web sitelerinden indirilebilen Brady Workstation etiket tasarım uygulamalarıyla daha da artırılabilir.

S3100 Sign & Label Printer Arc Flash application
S3100 Sign & Label Printer application
S3100 Sign & Label Printer warehouse application

Hadi başlayalım

Info

İhtiyaçlarınız için en iyi etiket yazıcısı veya modelini bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Başlamak için Brady'ye veya yetkili bir Brady distributorü ile iletişime geçin.


S3100 Sign & Label Printer

YAZICI MODELLERİ

İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan yazıcı modelini seçin.

Keşfet

S3100 Sign & Label Printer kit

BAŞLANGIÇ KİTLERİ

Uygun maliyetli başlangıç kitlerimiz ile hemen etiket yazdırmaya başlayın.

Keşfet

Service contracts

SERVİS ANLAŞMALARI

Telefonda veya tesislerinizde anında teknik destek alın.

Keşfet

Label roll for S3100 Sign & Label Printer

ETİKET & RİBONLAR

Araştırılmış ve test edilmiş etiketlerimiz ile tanımlama zorluklarınızı çözüme ulaştırın.

Keşfet

Brady Workstation logo

YAZILIM

Brady Workstation uygulamaları ile tüm etiketlerinizi tasarlay

Keşfet

S3100 Sign & Label Printer rolling case

AKSESUARLAR

Pratik aksesuarlarımız ile yazıcınızdan en iyi şekilde yararlanın.

Keşfet

Warranty

GARANTİ

Yazıcılarımız ile gurur duyuyoruz ve standart garanti sunuyoruz.

Keşfet

Destek & Karşıdan yüklemeler

Brady yazıcınız için en son ürün güncellemelerine, kullanım kılavuzlarına, yazıcı sürücülerine, ürün tanıtımlarına ve daha fazlasına ulaşın.

Tüm indirmeleri görüntüle

Customer support

MÜŞTERİ SERVİSİ

İhtiyaçlarınız için en iyi etiket yazıcısı veya modelini bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize ulaşın

Printer registration

YAZICI KAYDETME

Ürün güncellemeleri ve hızlı teknik destek alabilmek için ürününüzü kaydedin.

Ürün kayıt

Technical support

TEKNİK DESTEK

Teknik bir problem ile karşılaşırsanız uzmanlarımız ile iletişime geçin.

Bize ulaşın

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.