Hassas, güvenilir ve etkili. Tıpkı sizin gibi.

Brady’den profesyonel laboratuvar etiketleriyle laboratuvarınızdaki her numuneyi tanımlayarak numune kaybını önleyin. Bu etiketler, tıpkı sizin gibi hassas, güvenilir ve etkilidir. Ayrıca, Brady etiketleri laboratuvarda kolayca tasarlanabilir ve yazdırılabilir, hiçbir numuneden çıkmaz ve işleme ve depolama sırasında okunaklı kalır.

Her numune için güvenilir etiketler

Lab Pocket Book in English

Red arrowHer numune için bir etiket

Her laboratuvar uygulamasında her numuneye uygun bir etiket bulmak için geniş yelpazemizden yararlanabilirsiniz. Örnek tüplerini tanımlamanız ve -196°C’de depolamanız mı gerekiyor? Etiketlerimiz sizi yarı yolda bırakmaz. Boyama işlemi boyunca lam tanımlamasına mı ihtiyacınız var? Sorun değil. Pipetlerinizden, konik tüplerinizden, flakonlarınızdan ve diğer cam malzemelerinizden çıkmayacak etiketlere mi ihtiyacınız var? Başka çözüm aramanıza gerek yok. Brady etiketleri hassas, güvenilir ve etkilidir. Tıpkı sizin gibi.

İhtiyacınız olduğunda yanınızda

Numune etiketleri, Brady taşınabilir veya masaüstü yazıcı ile yazdırılırsa laboratuvarda kullanılan tipik kimyasal maddelere maruz kaldığında lekelenmeyecek veya kirlenmeyecektir. Kaliteli baskı sayesinde, artık okunaksız el yazılarını çözmek için vakit kaybetmeyeceksiniz. Her numune kabı için işlem sırasında yerinden çıkmayacak okunaklı ve hassas bir etiket, laboratuvarınızda Brady Workstation uygulamalarıyla tasarlanabilir ve kompakt Brady yazıcısıyla yazdırılabilir.

Örnekleri renklere göre sıralayın

BradyJet J2000 Renkli Etiket Yazıcısı, güvenilir laboratuvar örneği etiketleri üzerine her renkte baskı yapabilir. Bir renk kodu oluşturarak, laboratuvar uzmanları, örnek kategorilerini bir bakışta tanıyabilir. 16 milyondan fazla renk çeşidi sayesinde kullanıcılar, laboratuvarlarının ihtiyaçlarına göre her gün farklı bir renk kullanabilir veya her bir uygulama, saklama veya aciliyet türü için farklı bir renk belirleyebilir. BradyJet J2000, renklerin yanı sıra, 4800 dpi fotoğraf kalitesiyle baskı da sunarak, normal bir tarayıcının kesinlikle yanlış okumayacağı son derece okunaklı verilerin veya barkodların yazdırılmasına olanak tanır.

Lab tubes in colour

Hızlı kurulum

Brady uzmanları, ihtiyaçlarınız için en etkili etiketleri, uygulamaları, yazıcıları ve tarayıcıları seçmenizde size destek olabilir. LIMS ile bağlanabilecek ve mevcut ağlarınıza entegre edilebilecek numune tanımlama otomasyonu dahil olmak üzere çözümü laboratuvarlarınızda uygulamak için bize güvenin. Numune tanımlama çözümlerini güncel ve maksimum verimlilikle çalışır durumda tutmak için teknik ve satış sonrası destek sunulabilir.

Laboratuvarınızda hassas ve güvenilir numune etiketleri yazdırın!

Ürün Haberleri

BradyPrinter i3300 lab

Harika laboratuvar numunesi tanımlama yazıcısı
Laboratuvar numunesi tanımlama için çok yönlü BradyPrinter i3300 Endüstriyel Etiket Yazıcısını keşfedin. İstediğiniz numune etiketini kolayca yazdırın!
>> Daha Fazla Ayrıntı Görüntüleyin


B-7425 conical tube

Çok yönlü harika laboratuvar numune takip etiketi
Brady’nin B-7425 laboratuvar etiketi, numune takibi için mükemmel bir çözümdür. Çok çeşitli laboratuvar uygulamalarında yüzeye tutunması ve okunaklılığını kaybetmemesi için geliştirilmiştir.
>> Daha Fazla Ayrıntı Görüntüleyin


J2000 Lab printer

Kullanımı kolay, tam renkli etiket yazıcısı
Yeni BradyJet J2000 Renkli Etiket Yazıcısı, güvenilir laboratuvar örneği etiketleri üzerine her renkte baskı yapabilir. Bir renk kodu oluşturarak, laboratuvar uzmanları, örnek kategorilerini bir bakışta tanıyabilir.
>> Daha Fazla Ayrıntı Görüntüleyin


DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.