menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Güvenlikle ilgili önlemleri dikkat çekici şekilde vurgulayın

Yeni büyük ToughBoard işaretlerimizle daha fazla dikkat çekin

Numune alın

Dış ortamlarda 10 yıldan fazla dayanabilecek, tam renkli ve baskılı büyük levhalarla en önemli güvenlik önlemlerine dikkat çekin.

  • Uzaktan bile dikkatleri çekin: birleştirilerek daha da büyük üniteler haline getirilebilecek 2.440x1.220 mm boyutlu büyük alüminyum kompozit baskılı levhalar
  • Güvenebileceğiniz kalite: Zorlu dış koşullarda dahi 10 yıldan uzun süre okunaklı kalır, bükülmez veya kırılmaz, darbelerin yanı sıra çok çeşitli sıcaklık ve su koşullarına dayanıklıdır.
  • Uygunluk: ISO 3864, ISO 7010 standartlarına ve tank işaretleri için geliştirilmekte olan ISO 20560 standardına uygundur

Dış mekanda 10 yıldan fazla dayanıklılığa sahip yeni ve sağlam ToughBoard ürünlerimiz, hayati güvenlik bilgilerini iletmek için harika bir çözümdür. Kimya, petrol ve gaz şirketleri yeni ToughBoard ürünümüzle tanklarının içeriğini, tehlikelerini ve sağlık risklerini net bir biçimde tanımlayabilir. Çit veya direğe monte edilebilir yeni, büyük ToughBoard panellerimiz, bir sanayi tesisine giren herkes için hayati güvenlik bilgilerini gruplandırma konusunda idealdir.