Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Veri merkezi inşası sırasında hızlı
elektrik kablosu tanımlama

Vaka çalışması

Brand/Besamandla, endüstriyel ticari ve altyapı sektörlerine son 50 yıldır kapsamlı hizmetler sunan uzman bir elektrik mühendisliği yüklenicisidir. Bu şirket, devlet kurumlarından prestijli müşterilere, madencilik şirketlerinden emlak şirketlerine kadar geniş bir yelpazedeki sektörlere hizmet sunuyor.

Zorluk: Farklı renklerde hızlı ve güvenilir kablo tanımlama

Brand/Besamandla, Cape Town’daki veri merkezi inşaatının program dahilinde devam etmesini sağlamak için hızlı ve güvenilir bir tanımlama çözümüne ihtiyaç duyuyordu. Bu çözümün kullanımı kolay olmalıydı ve tanımlanmış güç kablolarının hızlıca ayırt edilebilmesi için farklı renklerde olmalıydı. Ayrıca, Brand/Besamandla kullanılan herhangi bir tanımlama çözümü için müşterisinden onay almalıydı.

Çözüm: Farklı renklerde kolayca yazdırılabilen ve güvenilir kablo etiketleri

Brady, bu projede B-7643 halojen içermeyen yapışkansız etiketleri ve B-7696 vinil makaron kartlarını önerdi. B-7696 yeşil, sarı, beyaz ve özel pembe renkte sunuldu. Brady, numuneleri bir inceleme panosuna yerleştirdi ve Brand/Besamandla müşterisinin onayını hızlandırmak için her bir çözümle birlikte teknik veri sayfalarını birlikte verdi.

Daha fazla tanımlama esnekliği için Brady, B-7643 ve B-7696 etiket malzemelerini yazdırabilen BradyPrinter i3300 Endüstriyel Etiket Yazıcısı ve BMP71 Etiket Yazıcısını önerdi.

BradyPrinter i3300 Endüstriyel Etiket Yazıcısı, şantiyede B-7643 ve B-7696’yı toplu olarak ve yüksek hızda yazdırabiliyor. Sistem tamamen sorunsuz ve kullanımı kolaydır. Etiket verileri kolayca içe aktarılarak hızlı ve toplu baskılar sağlayabilmekte ve geniş bir yelpazedeki yapışkansız etiketler, kendinden yapışkanlı etiketler ve makaronlar kabloları tanımlamak için yazdırılabiliyor. Ek olarak, BradyPrinter i3300 ayrıca varlık etiketlerini ve ayrıca güvenlik ve tesis işaretlerini yazdırıyor. Etiket sarf malzemesi akıllı çipleri ile başlatılan otomatik kalibrasyon ve otomatik etiket kurulumu sayesinde etiket malzemeleri 20 saniye içerisinde değiştirilip baskıya hazır hale getirilebilmektedir.

i3300 printer
B-7643 halogen-free tags

BMP71 Etiket Yazıcısı, en yeni Brady Mobil Yazıcısıdır. Kalıp kesim veya sürekli etiketler ve 50,8 mm genişliğe kadar özel ve ön baskılı etiketler yazdırır. Eksiksiz bir klavye, iki elle hızlı yazmayı sağlar ve büyük tam renkli ekran tam bir etiket önizleme sunar.

B-7643 halojen içermeyen yapışkansız etiketler termoplastik, polieter ve poliüretandan yapılma kablo işaretleyicileridir ve IEC 61249221’e (2003-11) göre halojen içermeyen malzeme gereksinimlerini karşılar. Herhangi bir yangın veya yüksek ısı olması halinde, etiketler zararlı halojen gaz üretmez. B-7643 beyaz, kırmızı, sarı, turuncu ve siyah renklerde kullanılabilir.

B-7696 kartları, çok amaçlı vinil makaron kartlarıdır ve farklı tanımlama uygulamaları için kullanılabilir. UL94V0 yanabilirlik performans gereksinimlerini karşılar.

Sonuçlar: Kablo tanımlama sorunları ortadan kalktı

Brand/Besamandla, artık kablo tanımlama çözümleriyle uğraşmakla zaman harcamıyor. Brady güvenilir etiketler, yapışkansız etiketler ve yazıcılar, kurum içi eğitim ve teknik destek ve büyük bir ürün portföyü ve stok ile destek sağlıyor ve böylece dünyanın herhangi bir yerinde ortaya çıkan tanımlama zorluklarını karşılayabiliyor.