Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Kablo sorunlarının daha hızlı giderilmesi için Döner Etiket

Dönen etiketler Bulun

Kabloların hızlıca tanımlanması, veri merkezleri ve diğer endüstriyel ortamlarda sorun giderme için büyük öneme sahiptir. Döner Etiketimiz, kullanıcıların kablo etiketlerini kolayca döndürerek üzerinde baskının her açıdan okunabilir olmasını ve böylece sorunların hızlı ve verimli bir biçimde giderilmesini sağlar.

Daha hızlı sorun giderme

B-427 kendinden laminasyonlu Döner Etiket sürümü, üzerindeki baskının her açıdan okunabilir olması sayesinde kablo tanımlama hızını artırabilir. Yapışkanlı olmayan baskı bölgesi ve yarı saydam, kablonun çevresine sarılmış kendinden yapışkanlı laminasyon sayesinde etiket kablo çevresinde döndürülebilir. Kablo tanımlama hızını artırmak, sorun giderme konusunda büyük öneme sahip olabilir ve zaman kaybı veya yanlış kabloyu takmak gibi insan hatalarının önlenmesine yardımcı olur.

Güvenilir ve sahada yazdırılabilir

 

Döner Etiket, Brady’nin kablo ve bileşenler için ürettiği ve uygulandıktan sonra uzun süre yapışkanlığını ve okunaklılığını yitirmeyen, güvenilir, sanayi tipi kablo ve bileşen etiketlerinin bir parçasıdır. Brady Workstation uygulamalarıyla kolayca tasarlanarak her türlü metin, seri numarası, barkod, QR kod veya başka bilgiler eklenip bir Brady yazıcıdan yazdırılabilir. Ürünle uyumlu yazıcılar şunları içerir: BBP12BradyPrinter i3300BradyPrinter i5100BradyPrinter i7100BradyPrinter M611BMP61 and BMP71.

Eksiksiz destek

 

Güvenilir etiketler, etiket tasarım uygulamaları ve yazıcılarının yanı sıra Brady, danışma temelli bir sahada destek yaklaşımıyla özelleştirilmiş tanımlama çözümleri sunabilir. Brady tanımlama çözümleri, geniş ve küresel distribütör ağıyla her zaman yerel olarak mevcuttur. Çözümler uygulandıktan sonra müşteri hizmetleri ve teknik servis her türlü sorunuza yanıt arayabilir.

Daha fazla bilgi