Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

İnternet si̇tesi̇ kullanim koşullari

İNTERNET SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI

Son Güncelleme [Haziran- 2013]

Brady Etiket ve İşaretleme Tic. Ltd. (“Brady”, “biz”, “bizim” veya “bize”) internet sitesine [www.brady.com.tr] (“Site”) hoş geldiniz. Site ticari müşterilerimize hizmet sağlamaktadır – kişisel müşterilerin kullanımına uygun değildir. Lütfen Site’yi kullanmanızı yönlendiren aşağıdaki hüküm ve koşulları gözden geçirin (“Kullanım Koşulları”).
Bu Kullanım Koşullarına ek olarak, Site’den yapacağınız herhangi bir sipariş ve satın alma ile ilgili olarak Site’de bulunan Satış Hüküm ve Koşullarımız uygulanır.

Bu Kullanım Koşulları Hakkında
Bu Site’yi kullanmanız Kullanım Koşullarını kabul ettiğiniz ve yasal olarak bağlı olduğunuz anlamına gelmektedir. Herhangi bir işveren veya kurum adına Site’ye eriştiyseniz, Site’yi kullanmanız ayrıca sizin söz konusu kişileri yasal olarak bu Kullanım Koşulları ile bağlı tutma konusunda yetkilendirildiğinizi kabul etmeniz anlamına gelmektedir.
Bu Kullanım Koşullarını her zaman önceden bildirimde bulunmadan güncelleme veya değiştirme hakkımızı saklı tutuyoruz. Bu nedenle, Site’yi ne zaman kullanırsanız kullanın Kullanım Koşullarını gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.
İleride bu Kullanım Koşullarına atıfta bulunabilmeniz için bunların çıktısını almanızı ve kopyalarını saklamanızı tavsiye ederiz.

BizimHakkımızda
Site Türkiye’de tescilli olan ve ticari merkezi Brady Türkiye Selvilli Sok. No:3/4 4. Levent 34330 İstanbul Türkiye adresinde bulunan Brady Etiket ve İşaretleme Tic. Ltd şirketine aittir ve Brady için işletilmektedir. turkey@bradycorp.com adresinden bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

Fikri Mülkiyet Hakları
Aksi belirtilmemişse, Site ve yazı, resim, çizim, dizayn, simge, fotoğraf, video klipleri ve diğer malzemeler dahil Site’de yer alan bütün malzemeler, ve bunlar üzerindeki telif hakları, markalar ve diğer fikri mülkiyet hakları (topluca, “İçerik”) Brady’e aittir ve onun tarafından kontrol edilmekte ve lisanslanmaktadır ve Site’de gözüken marklar Brady ve/veya bağlı şirketlerinin markalarıdır.

Brad’nin ve ilgili Marka veya diğer İçeriklerin sahibi olan üçüncü kişilerin yazılı izni olmadıkça hiçbir ima, şahsa bağlı hukuki engel veya aksi durumlar Site’de gözüken herhangi bir ticari markanın, logonun veya diğer İçeriklere ait hizmet markalarının (“Marka”) kullanım hakkını veya herhangi bir lisansının verilmesi anlamına gelmeyecektir. Brady internet sitesinde gözüken herhangi bir Markanın veya diğer İçeriklerin amaç dışında kullanımı yasaktır. Hukuki ve cezai usuller aracılığı ile dahil Brady kendi fikri mülkiyet haklarını saldırgan olarak zorlar.

Site’nin veya İçeriklerin sizin tarafınızdan kullanımı
Site ve İçerikleri yalnızca ticari, kişisel olmayan kullanıma yöneliktir. Bu Kullanım koşullarında açıkça belirtilen durumlar haricinde, size Sitede ve İçeriklerde gezinme ve size sunduğumuz özellikleri kullanma dışında bir şey yapmak için izin vermeyiz.
Yalnızca şu koşullar çerçevesinde İçerikleri ve Sitede görüntülenen diğer indirilebilir malzemeleri şirket içi kurumsal kullanıma yönelik olarak indirebilir, görüntüleyebilir, kopyalayabilir ve yazdırabilirsiniz:

  • Hiçbir İçerik herhangi bir şekilde değiştirilmeyecek
  • Hiçbir grafik bağlı olduğu yazıdan ayrı kullanılmayacak
  • Telif hakkı ve marka bildirimlerimiz bütün kopyalarda gözükecek ve bu Site’yi malzemelerin kaynağı olarak kabul edeceksiniz ve
  • İçeriklerin kopyalarını sağlamış olduğunuz sizin işinizde yer alan herhangi bir kişi bu sınırlamalardan haberdar olacaktır.
Herhangi bir İçerik üzerindeki hiçbir hak, mülkiyet veya menfaat söz konusu indirmenin, görüntülemenin, kopyalamanın, çıktısını almanın veya kullanmanın bir sonucu olarak size devredilmez. Brday’nın yazılı onayı olmadığı takdirde hiçbir şekilde İçeriklerin veya Site’nin bir kısmını veya tamamını elde edilen türev eserleri yeniden üretemez ( yukarıda belirtilenler hariç), yayınlayamaz, iletemez, dağıtamaz, gösteremez, değiştiremez, yeniden oluşturamaz, satamaz veya kötüye kullanamazsınız. Site’nin yönetildiği bilgisayar sistemine veya Site’ye zarar verecek olan herhangi bir işlemde bulunmamak için gerekli özeni göstermelisiniz.

Kullanıcı Yorumları, Geri Dönüşleri veya Diğer Gönderiler

Brady ürünlerimiz ve servislerimiz ile ilgili olarak Site’nin kullanıcılarından haber almaktan mutluluk duyar ve yorumlarınıza her zaman açıktır. Lütfen her türlü yorumunuzu turkey@bradycorp.com adresine mail yoluyla iletiniz.

Brady şirket politikası yaratıcı fikirleri, teklifleri, önerileri, planları veya bizim tarafımızdan özel olarak talep edilmeyen her türlü malzemeyi kabul etmemize veya dikkate almamıza izin vermemekte. Bu politikanın amacının Brady’nin çalışanları ve vekilleri tarafından geliştirilen projelerin kullanıcılar tarafından gönderilen yaratıcı çalışmalar ile benzer nitelikte olması halinde ileride gerçekleşmesi muhtemel olan yanlış anlaşmaların önüne geçmek olduğunu anlayacağınızı umuyoruz. Bu nedenler sizden bir geri dönüş aldığımızda, size yaratıcı fikir, teklif, öneri, plan veya işimiz için diğer bir malzeme yollayıp yollamadığınızı sormak zorundayız.

Bizim isteğimizle, belirli bir gönderi (örneğin itiraz girişleri) yollarsanız veya bizim herhangi bir ricamız olmadan yaratıcı fikir, teklif, öneri, plan veya diğer malzemeleri online, e-posta, posta veya diğer yollar ile yollarsanız (toplu olarak “Yorum”), Brady’nin her zaman herhangi bir sınırlama olmaksızın Brady’ye yollamış olduğunuz Yorumları düzenleyebilir, kopyalayabilir, yayınlayabilir, dağıtabilir, tercüme edebilir ve herhangi bir araç ile diğer yollarla kullanabilir ve sizde bunu kabul etmiş olursunuz. Brday (1) herhangi bir Yorum’u gizli tutulmakla (2) herhangi bir Yorum için tazminat ödemekle (telif ücreti dahil ve fakat bununla sınırlı olmaksızın); veya (3) herhangi bir Yoruma cevap vermekle yükümlü değildir ve yükümlü olmayacaktır. Brady’nin herhangi bir Yorumu kontrol etme ve değiştirme veya kaldırma hakkı vardır ve fakat yükümlülüğü yoktur.

Yorumlarınızın herhangi bir üçüncü kişinin telif hakkı, marka, gizlilik veya diğer şahsi ya da mülkiyet hakları dahil herhangi bir hakkını ihlal etmediğini kabul etmektesiniz. Ayrıca Yorumlarınızın iftira veya diğer haksız, kötü söz içeren veya müstehcen malzeme içermeyeceğini veya herhangi bir şekilde Site’nin yönetimini etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya diğer kötü amaçlı yazılım içermeyeceğini kabul etmektesiniz. Kendinizden başka bir kimse gibi davranarak yanıltıcı bir e-posta adresi kullanamazsınız veya herhangi bir Yorumun kaynağı olarak Brady veya üçüncü kişileri herhangi bir şekilde yanıltamazsınız. Yapmış olduğunuz Yorumlardan ve doğruluklarından tek başınıza sorumlusunuz. Sizin tarafınızdan veya üçüncü bir kişi tarafından gönderilen yorumlara ilişkin Brday’nin herhangi bir sorumluluğu yoktur ve hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Site Aracılığı ile İbraz Edilen Kişisel Bilgiler

Site aracılığı ile ibraz etmiş olduğunuz Kişisel Bilgiler, Site’de yer alan “Gizlilik Politikası” linkine tıklayarak ulaşabileceğiniz gizlilik politikamız (“Gizlilik Politikası”) tarafından yönetilir. Bu Kullanım Koşullarına Gizlilik Politikasının hüküm ve koşullarına yapılan referanslarda dahildir.

Hatalar, Yanlışlıklar ve Eksiklikler

Bazen Site’mizde örneğin ürünlere ilişkin tarifnamede, fiyatlandırmada, tanıtımda, teklifte, mevcudiyetinde veya distribütörleimize ilişkin detaylarda yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Hataları yanlışlıkları veya eksiklikleri düzeltme hakkımızı saklı tutuyoruz ve önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir vakitte Site’de yer alan bilgiler doğru değilse bilgileri değiştirme ve güncelleme hakkımızı saklı tutuyoruz. Eğer Site’de yer alan fiyatlandırma bilgilerinde bir hata varsa, doğru fiyat sipariş verdiğiniz zaman size teyir edilen miktar olacaktır.

Feragat

Site ve yer alan bütüb İçerikler Brday tarafından hiçbir garanti ve koşul olmadan “olduğu gibi” sağlanmaktadır. Brady burada yürüklükteki yasaların izin vermiş olduğu takdirde azami ölçüde, açıkça veya zımnen olsun yada olmasın, Siteye veya bütün İçeriklere ilişkin bütün garanti ve koşullardan feragat etmektedir. Hiçbir durumda Brady sizin veya üçüncü kişi tarafından yapılan herhangi bir direkt, dolaylı, arızi, özel veya önemli zararlardan (yarar, kar, veri veya kullanım kaybı sebebi ile uğranan zararlar dahil fakat bunlarla sınırlı olmaksızın) dolayı sorumlu olmayacaktır – söz konusu zararların meydana gelme ihtimalinden Brady’ye bahsedilmiş olsun veya olmasın – Site’ye erişimizin veya kullanımız sebebi ile meydana gelen sözleşmeden veya haksız fiilden kaynaklanan bir eylem olsun veya olmasın, söz konusu istisnalara veya sorumluluğun sınırlandırılmasına yürürlükteki kanunlar tarafından izin verilmeyen durumlar hariç.

Site’nin işleyişinin doğru olduğundan emin olmaya çalışırken, bu her zaman ulaşılabilir olmayabilir. Site’nin her zaman veya belirli özel zamanlarda (örneğin bilgisyar sistemi tarafından Site’nin bakım veya tamir altında olması veya kullanılamaz olması durumları) ulaşılabilir olacağını garanti etmiyoruz.

Site’nin bilgisayar virüslerinden veya diğer zararlı bilgisayar programlarından arınmış olduğundan emin olmak için gerekli adımları atarız. Fakat internetin doğası gereği bundan emin olamayız. Bilgisayarınızı ve verilerinizi korumak için uygun olan güvenlik duvarını ve anti-virüs yazılım programını kullanmak sizin sorumluluğunuzdadır.
Site’nin kullanmış olabileceğiniz herhangi bir donanım veya yazılım ile uygun olacağını garanti etmiyoruz.
Bizim kontrolümüz dışında olan herhangi bir olaydan dolayı maruz kalacağınız herhangi bir zarardan size karşı sorumlu değiliz.

Değişiklik Yapma Hakkı

Herhangi bir zamanda, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak Siteyi veya Site aracılığı ile sunulan herhangi bir servisi, İçeriği, görünümü veya ürünü bildirim ile veya bildirimde bulunmaksızın değiştirme, askıya alma veya durdurma hakkını; ve/veya Site’nin tüm veya belirli kullanıcılarına imkanlar teklif etme hakkını saklı tutmaktadır. Size veya herhangi bir üçüncü kişiye Site’de veya Site aracılığı ile sunulan herhangi bir hizmet, içerik, görünüm veya üründe yapılan herhangi bir değişiklik, askıya alma veya durdurma sebebiyle sorumlu olmayacağımızı kabul etmektesiniz. Bu Satış Hüküm ve Şartlarına uygun olarak kabul etmiş olduğumuzu sizin tarafınızdan yapılan ürün siparişlerinizi etkilemeyecektir.

Kullanımınızı Sona Erdirme

Site’nin veya İçeriklerin kullanımı her zaman sona erdirebilirsiniz. Tamamen kendi takdirimize göre Kullanım Koşullarının herhangi bir hüküm veya koşuluna uygun davranmazsanız, diğer haklarımız ve dava yolları saklı kalmak kaydıyla (1) her zaman Site’ye erişiminize engel olabiliriz; (2) Site’de kurmuş olduğunuz hesap veya giriş bilgilerinizi sona erdirebilir veya askıya alabiliriz; ve/veya (3) artık sizden ürünlere ilişkin sipariş kabul etmeyi reddedebiliriz.

Linkler

Brady aşağıdaki şartları sağlayan ve link vermek isteyen herhangi birine izin verir:
  • Linkler Site’nin ana sayfasında öncelikle tercih edilmelidir (sayfa değiştiği zaman kırık linki önlemek için);
  • Site çevresinde herhangi bir çerçeve veya herhangi bir diğer sınır oluşturmamalısınız;
  • Link vermek istediğiniz internet sitesi bütün ilgili yasa ve düzenlemelere uygun olmalı ve hoşa gitmeyen veya saldırgan olarak düşünülebilecek bir içerik içermemelidir; ve
  • Herhangi bir diğer internet sitesi, ürün veya hizmet ile ilgili olduğumuzu veya desteklediğimizi ima etmemelisiniz.

Brady veya söz konusu tüzel kişilik tarafından belirtilmediği takdirde, işbu Site herhangi bir tüzel kişilik ile ilişkili değildir ve desteklenmemektedir. Bu linklere tıklamak ile birlikte, Brady internet sitesi(leri)ni terk etmiş olacaksınız ve diğer bir siteye tamamen bağımsız olan bir internet sitesine gitmiş olacaksınız. Brady bu linkleri ziyaretçilerimize ve kullanıcılarımıza hizmet olarak sağlamaktadır; fakat hiçbir yazı işleri ile ilgili denetim gerçekleştirmez, bunun için hiçbir sorumluluk kabul etmez ve doğruluğu, uygunluğu veya diğer internet sitelerinde yer alan bilgilerin diğer yönleri hakkında herhangi bir beyanda bulunmaz.

Herhangi bir linkin varlığı sadece okuyuculara potansiyel bir ilgi belirtmek amacı ile tasarlanmıştır, fakat Brady tarafından link verilen internet sitesinin desteklendiği veya tasdiklendiği anlamına gelmez. Ziyaret etmiş olduğunuz diğer internet sitelerinin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikasını kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Link verilen tüzel kişinin isteği üzerine Site’de bulunan herhangi bir linki kaldıracağız.

İnternet siteniz veya linkiniz Brady Şirketini hatalı, yanıltıcı, aşağılayıcı veya herhangi bir şekilde saldırgan bir tavır içerisinde betimlemediği sürece, sınırlı, geri alınabilir ve münhasır olmayan bir link verme konusunda yetkili kılındınız.

Link verme ve Brady resim ve/veya yazılarının kullanımı hakkında herhangi bir şüpheniz veya sorunuz varsa, lütfen turkey@bradycorp.com adresinden bizim ile irtibata geçiniz.

Genel

Aramızda yapılacak olan her türlü iletişim Türkçe sürdürülecektir.

Kullanım Koşullarının hüküm ve koşulları bizim veya sizin haricindeki herhangi bir kişi tarafından uygulanabilir olması konusunda her iki tarafından bir niyeti yoktur.

Bu Kullanım Koşulları’na Türk hukuku uygulanır. Bu Kullanım Koşulları ile ilgili olarak siz ve bizim aramızda herhangi bir anlaşmazlık çıkması ve mahkeme işlemleri başlatmak istemeniz halinde, bunları İstanbul Mahkemelerinde yapmak zorundasınız.
Error: An unexpected error occurred on a 'ListComponent' componentwith Guid '7bf3a8fa-7f52-495a-823e-f27746b18a35' on content item 'Terms of Use' with Guid '7bf3a8fa-7f52-495a-823e-f27746b18a35', exception message: Component has a missing or misconfigured datasource. The item source is NOT a ListComponent template. Check the content item's presentation details for a misconfigured ListComponent.