Skip to Main Content
menu

Brady Corporation

Tanımlama ve yasalara uyum çözümlerinde dünya lideri.

Brady hakkinda


Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini destekleyen ve koruyan, eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914'te kurulan şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, eğitim, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.

Genel merkezi Milwaukee, Wisconsin'de bulunan Brady, dünya çapındaki işletmelerinde 1 Ağustos 2014 itibarıyla yaklaşık 6.400 çalışana sahiptir. 2014 mali yılında Brady'nin satışları yaklaşık 1,23 milyar dolara ulaşmıştır. Brady hisse senetleri New York Borsasında BRC sembolü altında sunulmaktadır. Daha fazla bilgiye İnternet üzerinden www.bradycorp.com adresinde ulaşabilirsiniz.

Brady Avantajı


Tanımlama, güvenlik ve yasalara uyum söz konusu olduğunda Brady ile çalışmanın avantajını net bir şekilde anlarsınız. Müşterilerimiz yaptığımız her şeyde en büyük önceliğimizdir.

Hedefimiz, size rakipsiz bir müşteri deneyimi sağlamaktır. Kendimizi ürünlerimizin, hizmetlerimizin ve çalışanların performansını geliştirmeye ve mükemmelleştirmeye adadık.

Ürünlerimiz ve çözümlerimizin performansı benzersizdir.

Çalışanlarımız istikrarlı bir şekilde beklentilerinizin üzerinde hizmet verir. Odak noktamız ve disiplinli çalışmamız, müşterilerimize sağlam ve uzun süreli performans sağlar.

Kısacası, performans en önemli konu olduğunda güvenebileceğiniz şirket Brady’dir.

Yenilik


IdentifyProtect

Tanımlama ve Koruma

Performans en önemli konu olduğunda Brady, insanları, ürünleri ve yerleri zorlu ortamlarda görevle ilgili kritik uygulamalar için güvenilir çözümlerle tanımlar.

Çözümlerimiz, müşterilerin emniyet, güvenlik, üretkenlik ve performanslarını artırmasına yardımcı olur ve yüksek performanslı tanımlama etiketleri, emniyet ve tesis tanımlama ürünleri, yazıcılar, yazılımlar, kilitleme/etiketleme ve döküntü kontrolü ürünlerini içerir.

PerformanceMatters

Performans En Önemli Konu Olduğunda

1914'te kurulan şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, eğitim, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.

Kaliteye odaklanması, şirketin 1940 yılında uçak tellerinin ve kablolarının aşırı ısıya maruz kaldığında dahi tanımlanabilmesini mümkün kılan güvenilir etiketler piyasaya sürmesini sağlamıştır.

O günden bugüne, performans en önemli konu olduğunda Brady, güvenilir bir tanımlama çözümü sağlamaya devam ediyor.

Excel

Yaptığımız her şeyde mükemmellik

Brady, birçok sektörde tercih edilen tanımlama çözüm ortağıdır çünkü kaliteye odaklanması, şirketin 1940 yılında uçak tellerinin ve kablolarının aşırı ısıya maruz kaldığında dahi tanımlanabilmesini mümkün kılan güvenilir etiketler piyasaya sürmesini sağlamıştır.

O günden bugüne, performans en önemli konu olduğunda Brady, güvenilir bir tanımlama çözümü sağlamaya devam ediyor.

Bugün, yüz yılın ardından, Brady dünyanın en zorlu sektörlerinin tanımlama ve koruma sorunlarını çözmeye öncülük ediyor.

Diğerlerinin yapmadığı işleri, onların yapamayacakları şekilde çözüyoruz.
Brady’nin farkı budur.

- Bill Brady

Üretim


Bilimin ve mühendisliêin sundugu performans

 • Gürev açısından kritik uygulamalardaki zorlu ortamlar için tasarlanmıtışr.
 • Kurum içi mühendislik ekiplerimiz yazıcı ve yazılım geliştirme konularında sıkı bir şekilde çalışıyor.
 • 40 Milyon ABD doları tutarında yıllık Ar-Ge yatlırımı
 • 375 adedin üzerinde patent

Geliştirilmiş ürünler

 • Takip ve izleme: Ürünün kullanım ömrü boyunca yapışkanların, mürekkeplerin ve verilerin dayanıklılığı takip edip izleyin
 • Ortaklık: Stok ve özel ürünler aracılığıyla toplantı teknik özellikleri konusunda yardım
 • Titizlikle yapılan testler: Performans gerçekten önemlidir ve Brady malzemeleri uzman ekipler tarafından geliştirilip test edilir
 • Ortama dayanma: sıcaklıklar, kimyasallar, nem kaynaklı aşınma, basınç, statik, ışık, aleve dayanıklı, eskime
 • Bol seçenek: Polyester, polyamid, polietilen, vinil, kumaş ve alüminyum gibi çeşitli alt tabaka üzerinde yüzlerce malzeme

Biliyor musun?

 • Fortune 500 listesindeki şirketlerin %80'i, kuruluşlarında her şeyin net olmansını sağlamak ve iletişim kurmak için Brady ürünlerini kullanıyor.
 • Brady, Manhattan Projesi'nde ve alaska Boru Hattı'nda kullanılan boruları işaretledi ve ayrıca Costa Concordia kazasının askasında bıraktıklarının temizlernmesine yardım etti.
 • Dünyadaki ticari hava taşıtlarının %70'i Brady ürünleriyle tanımlanmaktadır.
 • İsim plakaları ve bileşen işaretleyiciler günümüzde Gemini uzay gemisinde ve Spacex Falcon 9'da kullanılmaktadır.

Dünya çapında Brady


Brady Corporation insanları, ürünleri ve yerleri tanımlayan ve koruyan çözümler geliştirir ve üretir. Geniş ürün yelpazemiz, dünyanın herhangi bir yerindeki tüm tanımlama ihtiyaçlarınız için eksiksiz bir çözüm sunar.

WorldwidePresence

Kültür & Değerler


Performans Kültürü:

Brady’de, her gün işle ilgili olarak verdiğimiz kararları olağanüstü performans sunma konusundaki bağlılığımız yönlendirir. Ürünlerimizi, benzersiz bir performans sağlayacak biçimde tasarlıyoruz. Çalışanlarımız, istikrarlı bir biçimde beklentilerin üzerine çıkacak biçimde çalışır. Şirket olarak odak noktamız ve ilkemiz, hissedarlarımız için sağlam ve uzun süreli bir performans sağlamıştır. Kısacası, performans en önemli konu olduğunda doğru seçim Brady’dir.

Ürünlerimizin performansı:

Brady ürünleri, sıradan etiketler, işaretler ve kalıp kesimli parçalar değildir. Brady ürünleri, aşırı üretim sıcaklıklarında, kimyasallara ve hava koşullarına maruz kaldığında, bazıları elektrik kesildiğinde bile yani her şartta çalışarak, ihtiyaç duyulan her an ve her yerde tesisleri, ürünleri ve insanları koruyan kritik bilgileri sağlar. Bunun yanında, hassaslık, kalite, dayanıklılık ve güvenilirlik konusunda standartları belirleriz. Dolayısıyla, performans en önemli konu olduğunda doğru seçim Brady’dir.

Çalışanlarımızın performansı:

Brady’de en iyilerle çalışırız. Çalışanlarımız yaptıkları işin uzmanıdır ve işlerini herkesten daha iyi yapmak için sürekli kendilerini geliştirirler. Müşteriyi işlerinin merkezine koyarlar ve doğruluk ve dürüstlükten kesinlikle taviz vermezler. Brady’nin çalışanları hem kendileri, hem de başkaları için performans çıtasını sürekli yükseltir. Sonuç? En iyi müşteri hizmetleri, olağanüstü kalite ve gerçek değer. Bu yüzden, birlikte çalıştığınız kişilerin performansı en önemli olduğunda doğru seçim Brady’dir.

Şirketimizin performansı:

Brady’nin vizyonu, sürdürülebilir üst düzey büyüme ve kârlılık elde etmek için tüm faaliyet alanlarımızda pazar lideri olmaktır. Nasıl? Disiplinle ve küresel genişleme, stratejik alımlar, yenilikçi ve patentli ürünler ve piyasa geliştirme gibi büyüme stratejilerine odaklanarak. Ekibimiz; kendini müşterilerimiz, çalışanlarımız ve hissedarlarımız için değer oluşturmaya adamıştır. Dolayısıyla, şirket performansı en önemli olduğunda doğru seçim Brady’dir.

Liderlik Modelimiz:

Şirketimizde daha iyi bir liderlik markası geliştirerek pazarda liderliğe yükseldik. Liderlik modellerimiz, tüm çalışanlardan şunları bekler:

 • Ekip çalışması, gelişim ve dürüstlük değerlerini uygulama.
 • Müşteriye odaklanma.
 • Kendilerinden ve çalışma arkadaşlarından yüksek performans bekleme.
 • Cesur ve kararlı olma.
 • Kendilerinin ve çalışma arkadaşlarının sorumluluklarının farkında olma.
 • Öğrenmeye sürekli olarak devam etme ve başkalarına yol gösterme.
 • Birbirlerine ilham verme.

Daha kurumsal bilgi için, lütfen BradyCorp.