Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Brady Workstation

Brady Workstation uygulamaları istediğiniz etiketi tasarlayın

30 günlük deneme sürümünü indirin

İhtiyacınız olan uygulamaları seçin

Brady Workstation, çeşitli profesyoneller için pratik etiket tasarımı (Masaüstü — Dizüstü Bilgisayardan Yazdırma) sağlar. İhtiyacınız olan uygulamaları seçin, 30 günlük deneme sürümünü indirin ve memnun kaldığınızda satın alın. Sunulan ürün, kablo, güvenlik ve tesis tanımlama uygulamaları şunları yapmanızı sağlar:

  • özel etiketler ve işaretler oluşturma
  • etiket şablonları tasarlama ve tutarlılık için öğeleri kilitleme
  • yalnızca metin içeren kablo etiketleri oluşturma
  • etiket oluşturmayı otomatik hâle getirme
  • verileri kolayca içe aktarma
  • kolayca karmaşık etiket sıraları ayarlama
  • kolayca CLP kimyasal madde etiketleri tasarlama
  • kilitleme prosedürleri, etiketler ve enerji kaynağı etiketlerini yazdırma
  • tasarım ve tesis işaretleri tasarlama

Temel tasarım işlevleri ücretsizdir! (Brady Workstation + Temel Tasarım Paketi)

Mobil uygulamaları

Brady Workstation her türlü akıllı telefon ile çok çeşitli etiketleri kolayca tasarlayıp bu etiketlere son şeklini vermeye yönelik uygulamalar da içerir. Bulunduğunuz yerde hemen etiket oluşturmak son derece pratiktir. Mobil uygulamaları keşfedin!

Yazıcınıza kolayca bağlanın

Brady Workstation, çeşitli Brady masaüstü ve taşınabilir yazıcılarıyla sorunsuz çalışır. Brady Workstation etiket şablonları ve işlevlerine erişmek ve yazdırmak için Brady yazıcısını internete bağlı bilgisayara bağlayın. Brady’nin yüksek kaliteli etiket yazıcıları, Brady Workstation ile çift yönlü iletişim sunar ve etiket tasarımlarını yazdırmak için etiket malzemesini değiştirmeleri gerekirse kullanıcıları bilgilendirir.

Ürün Haberleri


BWS express labels

Telefonunuzda ücretsiz olarak karmaşık laboratuvar numunesi etiketleri tasarlayın!

Brady'nin Ekspres Etiketleri uygulamasıyla istediğiniz akıllı telefonda karmaşık laboratuvar numunesi etiketleri tasarlayabilirsiniz. Kapaklı flakonlar, lamlar, kutular ve tüpler için kolayca etiket oluşturmanız için ürünle birlikte pratik etiket tasarım sihirbazları verilir.

Tüm makaleleri keşfet

Brady Workstation LabelMark Yükseltme Paketi


Etiket tasarımı için LabelMark 4, 5 ve 6 sürümlerini Brady Workstation uygulamalarına yükseltmek son derece kolaydır. Hatta mevcut etiket tasarımı dosyalarınızı kullanabilir, Brady Workstation’ın gücü ve ek işlevsellikleri ile bu tasarımlarınızı geliştirebilirsiniz!

Tüm LabelMark işlevlerini ve daha fazlasını edinin

Brady Workstation, LabelMark 4, 5 ve 6’da bulunan tüm özellikleri sunar ve ek etiket tasarımı becerileriyle birleştirir. Örneğin, Brady Workstation’daki ’birleştirilmiş alanlar’ işlevi 2 elektronik tablo alanını 1 barkodda kolayca birleştirmenizi sağlar. Yarı uygulamalar halinde düzenlenmiş Brady Workstation yüksek oranda özelleştirilebilir ve gerektiğinde daha fazla etiket tasarımı işlevi kolayca eklenebilir. Her uygulama 30 günlük ücretsiz deneme sürümü içerir, böylece ihtiyaçlarınıza en uygun uygulamayı kolayca belirleyebilirsiniz.

labelmark upgrade suite

Brady Workstation etiket tasarımı uygulamalarının tam gücünü deneyimlemek için pratik LabelMark Yükseltme Paketini kullanın

30 günlük ücretsiz deneme sürümünü alın


Kolayca geçiş yapın

LabelMark uygulama Yükseltme Paketi, Brady Workstation’a zahmetsizce yükseltme yapmanızı sağlar. Bu paket, LabelMark ile aynı işlevleri sunan önceden seçilmiş bir uygulama koleksiyonudur. LabelMark 5 ve 6’da oluşturulan etiket tasarımları Brady Workstation ile tamamen uyumludur, böylece var olan tasarımları yeniden oluşturmanız gerekmez. LabelMark 4 tasarımları bile ücretsiz LabelMark 4 dönüştürücü uygulaması kullanıldıktan sonra Brady Workstation ile uyumlu hale gelebilir. Buna ek olarak, LabelMark Yükseltme Paketi pakette bulunan tüm ayrı uygulamaların fiyatından çok daha düşük bir maliyet karşılığında sunulmaktadır.

labelmark converter

LabelMark 5 veya 6 yerine LabelMark 4 kullanıyorsanız ek olarak ücretsiz LabelMark 4 dönüştürücüsünü deneyin ve var olan etiket dosyalarınızı Brady Workstation’da kullanın.

LabelMark 4 dönüştürücüsünü alın

Karşıdan yüklemeler

Brady Workstation için en son ürün güncellemelerine, kullanım kılavuzlarına, ürün tanıtımlarına ve daha fazlasına ulaşın.

Uygulamalar


Ürün, kablo ve tel, güvenlik etiketi ve işaret tasarımı için uygulamalar

Özel etiketler ve işaretler tasarlayın, etiket şablonlarını düzenleyin ve değeri yüksek, çok işlevli uygulamalarla verimlilik kazanmak için ek araçlardan yararlanın.

Ürün, kablo ve tel etiketi tasarımı için uygulamalar

Kısa sürede yalnızca metin içeren etiketler tasarlayın, etiket veri içe aktarma işlemlerini otomatik hâle getirin veya ürün ve kablo etiketi tasarımı için etiket verisi hizalamada yataydan dikeye geçiş yapın.

Güvenlik etiketi ve işaret tasarımı için uygulamalar

Güvenlik işareti ve etiket tasarımı için kullanımı kolay uygulamalarla kolayca güvenlik işaretleri, boru işaretleri, Kilitleme/Etiketleme prosedürleri, ark kıvılcım etiketleri ve CLP etiketleri tasarlayın.

>> Brady Workstation uygulamalarını keşfedin
brady workstation

Etiket oluşturma paketleri

Her Brady Workstation uygulaması ayrı olarak indirilebilir, test edilebilir ve satın alınabilir. Ayrıca, Brady Workstation profesyonellerin sık kullandığı uygulamaları birleştiren birçok etiket tasarım paketi de içerir. Brady Workstation, önemli uygulama seti avantajlarıyla kablo tanılama, ürün tanılama, güvenlik ve tesis tanılama, veri otomasyonu ve korumalı etiket şablonlarına yönelik paketler sunar.
BWS SFID suite

Güvenlik ve Tesisat Tanımlama Paketi

Güvenlik ve tesisat işaretlerini ve etiketlerini özelleştirin ve oluşturun.

Daha Fazla Bilgi
BWS WID suite

Ürün ve Tel Tanımlama Paketi

Ürün ve tel tanımlama için kolay ve etkili bir şekilde etiketler oluşturun.

Daha Fazla Bilgi
BWS PID suite

Ürün Tanımlama Paketi

Basit ve etkili ürün tanımlama etiketleri.

Daha Fazla Bilgi
BWS print partner

Yazdırma Ortağı Paketi

Etiket şablonlarını hızlı bir şekilde doldurun ve etiketlerinizi yazdırmak için verileri içe aktarın ve seri hale getirin.

Daha Fazla Bilgi
BWS data automation

Otomasyon Paketi

Zamandan tasarruf etmek ve hataları azaltmak için etiket oluşturma ve yazdırmayı otomatikleştirmeye başlayın.

Daha Fazla Bilgi
BWS asset tag

Mal Takip Takımı

İhtiyaç duyduğunuz mal etiketlerini ve mal konum etiketlerini kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi
BWS scan and print

Tarama ve Yazdırma Paketi

Bir barkod tarama cihazı ve Brady yazıcısıyla eşleştirebileceğiniz üretim etiketi iş akışları oluşturun.

Daha Fazla Bilgi
BWS laboratory

Laboratuvar Tanimlama Paketi

Siseler, tüpler, slaytlar ve laboratuvardaki diger numune ve ekipmanlar için etiketler olusturun.

Daha Fazla Bilgi