Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Flakon tüp etiketlerini birkaç saniyede
etiketleyin

Otomatik numune tanımlama ile laboratuvar verimliliğini artırın

Yazıcı demosu edinin

Flakon tüpü tanımlamayı otomatikleştirerek laboratuvarınızın verimliliğini artırın. Flakon Etiketi Aplikatörü, BradyPrinter i7100 ürünümüze bağlandığında etiketleri birkaç saniyede yazdırıp flakon tüplerine uygular ve bilim insanlarının temel sorumluluklarına daha fazla zaman ayırmasını sağlar.

  • Laboratuvar verimini artırın: birkaç saniye içinde etiket yazdırarak 10 ila 17 mm çapında ve 38 ila 105 mm uzunluğunda kapaklı ve kapaksız tüplere uygulayın. Etiketli tüpler el ile çıkarılabilir veya bir tepsiye otomatik atılabilir. Ayak pedalı, sensör veya programlanabilir kontrol aleti ile yazdırma işlemini başlatın.
  • Güvenilir numune etiketleri: özel amaçlı laboratuvar etiketlerimiz, numune işleme ve saklama süreçlerinin tamamında yüzeye tutunur ve sağlam kalır. Etiketler Brady’nin araştırmalarla geliştirilmiş mürekkepleriyle yazdırıldığında tipik laboratuvar kimyasallarına maruz kalması durumunda bozulmaz ve bulaşmaz.
  • Etiketlerinizi kolayca tasarlayın: Brady Workstation Laboratuvar Paketi uygulamalarıyla numune kabı etiket şablonlarını hızlıca tasarlayın. Birkaç tıklama ile Excel’den veri içeri aktarın, okunabilir metinler ve barkodlar oluşturun.

Ayrıntılı ürün bilgileri alın

Brady Destek

contact us

Müşteri desteği

İhtiyaçlarınız için en iyi etiket yazıcısını veya yazıcı modelini bulma konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize ulaşın
Tech support

Teknik destek

Herhangi bir teknik sorunla karşılaşırsanız uzmanlarımızla görüşün.

Teknik Destek