Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Son derece yenilikçi SafeKey Kilitleme Asma Kilitleri

%700 daha fazla anahtar olasılığı sunar

Broşürü alın KILITLEME/ETIKETLEM ÇÖZÜMÜMÜZ

Yenilikçi SafeKey Kilitleme Asma Kilitlerimiz, bakım işlemleri sırasında en güvenli Kilitleme/Etiketleme prosedürlerinin elde edilmesine yardımcı olur. 100.000’den fazla benzersiz anahtarla, kilitler 2 kilidin aynı anahtarla açılamadığı büyük, şirkete özel anahtar hiyerarşilerini destekleyebilir.

En üst düzey kilitleme asma kilidi güvenliği

SafeKey Kilitleme Asma Kilitleri, yenilikçi kilitleme mekanizmaları sayesinde standart güvenlik asma kilitlerine göre %700 daha fazla anahtar olasılığı sunar. 100.000’den fazla farklı anahtarla SafeKey Kilitleme Asma Kilitleri, gerektiğinde yöneticinin master anahtar veya grand master anahtarla açılabilen büyük farklı anahtarlı asma kilit setlerinden oluşan özel hiyerarşileri optimum şekilde destekleyebilir. Çizelgeli anahtar numaraları, aynı şirketteki iki anahtarın gerektiğinde aynı kilidi açmamasını sağlar. Ek güvenlik için hem iletken olmayan hem de korozyon önleyici asma kilit tasarımları kullanılabilir.

Daha yüksek Kilitleme/Etiketleme verimliliği

Asma kilidin rengiyle eşleşen renk kodlu anahtarlara sahip SafeKey Kilitleme Asma Kilitleri, bakım işlemleri sırasında Kilitleme/Etiketleme verimliliğinin artırılmasına yardımcı olur. Bakım uzmanının kilitlerinden biri için doğru anahtarı bulmasına yardımcı olmak amacıyla 9 renk sunulmuştur. Ayrıca, kilitleme mekanizması hızlı ve kolay asma kilit yönetimi için anahtarın sorunsuz şekilde takılıp çıkarılmasını sağlar.

Kişiselleştirin

Her SafeKey Kilitleme Asma Kilidine bir çalışanın, ekibin, departmanın veya çalışma alanının adı ya da seri numarası kazınabilir. Farklı anahtarlı seçeneklerin yanı sıra aynı anahtarla bir dizi anahtarı açmak için aynı anahtarlı seçenekler de mevcuttur.

Farkı ayrıntılarda görün

Ürünlerin sağladığı faydalar kadar iyi ürün yenilikleri. Patent başvurusu yapılmış SafeKey Kilitleri ile elde edeceğiniz farkı görün:

SafekeyPadlocksInfo

SafeKey ile daha fazla gerçekten daha fazla demektir

 

Satın aldığınız ürünle birlikte daha fazlasına sahip olmak her aman bir artıdır. Kilitleme senaryonuzda %700’e kadar daha benzersiz anahtar kesimleriyle şunlara sahip olacaksınız:

SafekeyComparison1
SafekeyComparison2