Skip to Main Content
menu

Güvenilir veri merkezi tanımlama çözümleri


Ücretsiz bir veri merkezi tanımlama rehberi edinin

Brady etiketleri, veri merkezi kablo ve bileşenlerini tanımlanmış halde tutacak ve tüm tahmini işleri veya manuel kablo takibini ortadan kaldıracak şekilde tasarlanmıştır. Etiketlerimiz açılmaz veya yerinden çıkmaz. Yüksek esnekliğe sahip “tak-kilitle-yazdır” taşınabilir etiket yazıcıları ile hızlıca yazdırılabilir. Ayrıca daha fazla güvenlik ve tanımlama esnekliği için RFID teknolojisi ile donatılabilir.

 

Güvenilir veri merkezi tanımlama


Veri merkezi tanımlama ihtiyaçlarını okunaklılığını kaybetmeyen ve yüzeye tutunan kaliteli etiketlerle çözün. Sorun gidermeyi, ağ yenilemeyi ve altyapı kurulumlarını hızlandıran eksiksiz güvenilir tanımlama çözümleri sunuyoruz.


Teklifimizde şunlar yer alır:

  • Metal üstü NFC etiketleri: Akıllı telefon veya RFID kalemi ile ek bilgileri detaylı olarak okuyup yazın
  • Kablo NFC etiketleri: Kullanıcı yönetimi aracılığıyla katmanlı erişimle RFID çipi üzerinde hassas verileri şifreleyin
  • UHF RFID etiketleri: Belli bir mesafeden varlıkları tespit edin ve tarayıcı kapılarından geçen çok sayıda parçayı sayın
  • Çift Frekanslı RFID etiketler: Tarayıcı kapaklarına ilerleyen çok sayıda parçayı sayın ve akıllı telefon veya RFID kalemi ile ek bilgileri detaylı olarak okuyup yazın.
  • RFID sıcaklık etiketleri: Etiketlenen tüm varlıklar için sıcaklıkları kablosuz olarak izleyin
  • BradyGrip: Kablo demetlerinin kolayca tanımlanabilmesi için kaymaz bir desteğe sahip kolayca takılıp çıkarılabilen cırt bant üstü yazdırma etiketleri. VELCRO® Brand ile ortaklaşa geliştirilmiştir.
  • Döner etiketler: Herhangi bir açıdan baskıyı okunabilir hale getirmek için kablo etrafında dönebilen güvenilir tanımlama etiketleri ile daha hızlı sorun giderin
  • Kendinden laminasyonlu etiketler: Etiket baskılarını ısı, kimyasal ve çözücüden koruyun.
  • Bayrak etiketleri: QuickFlag ile saniyeler içerisinde uygulayın veya P ve T şekilli bayraklar ile kablo temas yüzeyini minimuma indirin


 
 
 

İstediğiniz veri merkezi etiketlerini tasarlayın


Brady Workstation; bileşenleri, kabloları ve tesisleri tanımlamak üzere istediğiniz etiketi 20’yi aşkın profesyonel etiket tasarımı uygulaması ve aracı kullanarak kolayca tasarlamanızı sağlar. Brady Workstation etiket şablonları ve işlevlerine erişmek ve yazdırmak için Brady yazıcısını internetin olduğu bir bilgisayara bağlayın. Etiketinizi tamamlamak için mevcut verileri bulun ve yazdır’a basın. Yüklenen etiket malzemelerinin baskıya özel etiket tasarımlarına dönüştürülmesi gerektiğinde Brady’nin yüksek kaliteli etiket yazıcıları size bilgi verir.BWSlogo_200x200
Brady Workstation: İhtiyacınız olan uygulamaları ve araçları seçin, 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü etkinleştirin ve memnun kaldığınızda satın alın.
Ekspres Etiketler Uygulaması: Basit. Kolay. Sezgisel. Etiketleri telefonunuzdan sorunsuz şekilde tasarlayın, görüntüleyin ve yazdırın.

Tam kontrol


Brady etiketleri, profesyonel mobil ve masa üstü etiket yazıcılarımız ile veri merkezinde veya herhangi bir konumda yazdırılabilir. Yazıcılarımız tüm materyalleri algılar, etiketleme sürecini hızlandırmak için otomatik kalibrasyon yapar ve veri merkezi sembolleri ile birlikte Brady Workstation etiket tasarım uygulamalarından veya yerleşik tasarım sihirbazlarından sorunsuz bir şekilde yazdırır. Daha yüksek hacimli kablo etiketleme için sistemlerimiz çok farklı kablolara etiketleri otomatik olarak yazdırıp uygular.


Veri İletişimi Etiket yazıcılarımızı keşfedin

Otomatik kablo tanımlama ile zaman kazanın 

Sizi destekliyoruz


Sürekli gelişen bir endüstrinin sürekli gelişen tedarikçilere ihtiyacı vardır. Brady, müşterilerimiz için fark ortaya koymak amacıyla güvenilir tanımlama çözümleri sunan yeni malzeme ve ürünleri sürekli araştırmaktadır. Sunucu bağlantı yoğunluğu arttıkça, veri merkezinde aktif olarak çalışan her sunucu türü için her bağlantı noktasını düzenli bir şekilde tanımladığınızdan emin olmak için etiketlerimizi ve etiket tasarımı yazılımlarımızı uyarlıyoruz. Hizmet sağlayıcılarından destek almanız gerekiyorsa etiketlerinizi standart hale getirebilir veya RFID’in etkin olduğu etiketlerle güvenliği destekleyebiliriz. Ayrıca, bu işlemi dünyanın herhangi bir yerindeki büyük veri, edge bilişim verisi ve hatta tek bir sunuculu veri merkezlerinde yapabiliriz.


Etiketlerimizi test edin 
 

Hızlı destek ve kaliteli hizmet


Dünyanın herhangi bir yerinde Brady ve iş ortağı ağımız, etiketlerinizi kişiselleştirmek için ideal bir tanımlama çözümü ve etiket yazıcılarınızın bakımını yapmak için yerel destek sunabilir. Küresel bir üretim kapsama alanı ile kaliteli etiketlerin büyük ölçekli taleplerinin ve hızlı teslimatlarının üstesinden gelebiliriz. Nerede olursanız olun size yakınız.


Tanımlama ihtiyaçlarınızı görüşmek için bizimle iletişime geçin

Diğer şirketler bundan nasıl faydalandı?

Örnek vaka incelemelerimize göz atın!

İndirmeler

Data Centre Identification Guide

Veri merkezi tanımlama kılavuzu

Her kablo, sunucu ve bileşeni anında tespit edin

Bu kılavuzu indirin
10 Time Winners with Brady Brochure in English

Kablo tanımlamada zaman kazandıran 10

Doğru şekilde kullanıldığında, profesyonel kablo ve bileşen tanımlama epey zaman kazanmanıza yardımcı olur.

Bu kılavuzu indirin
ElectricalIDGuideBook

Herhangi Bir Kablo ve Bileseni Tanimlama

Hangi telin nereye gittiğini tespit etmek için vakit kaybettiğiniz oldu mu?

Bu kılavuzu indirin

Kılavuzu: TIA-606-C etiketleme standardı

En son TIA-606-C etiketleme standardına uygunluk hakkında bilmeniz gereken her şey

Bu kılavuzu indirin!

Sanal Veri Merkezi ortamınız için tanımlama ve
güvenlik çözümleri

Farklı sanal uygulamalarda en iyi uygulama çözümlerini görün.

Galeride gezinin ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi görün