Skip to Main Content
menu

Elektrik endüstrisi

Brady dünya çapında en büyük tanımlama ürünleri yelpazesine sahiptir.
Endüstri araştırmalarına göre Brady aksaklık süresi maliyetlerini %80

Kılavuzu edinin

Hız ve esneklik için uzun ömürlü etiketleme


Elektrik endüstrilerinde kabloların ve parçaların belirgin, nizami ve dayanıklı olacak şekilde etiketlenmesi hayati önem taşır. Bu hızlı ve talepkar profesyonel ortamda, karlı olabilmek için hız ve esneklik önemlidir. Böyle bir rekabetçi pazarda zaman ve para baskısı çok yoğun olabilir.

Her zaman hareket halinde olan ve görüşme trafiği yaşayan tesisatçılar zaman baskısı altındadır. Bu nedenle Brady, elektrik endüstrisindeki uzmanlara, eksiksiz bir yelpazede, son derece mobil etiketleme çözümleri sunar. Brady etiketleri yapışacak ve yıllarca yapışık kalacak ve tüm bu süre boyunca da okunurluklarını koruyacak şekilde tasarlanır. Sahada esneklik sağlaması amacıyla tüm. Brady etiketleri, tek elle kullanılabilen taşınabilir ve kullanımı kolay etiket yazıcılarıyla. Brady aynı zamanda, büyük hacimlerde etiket basacak şekilde uyarlanmış masa üstü yazıcıürünleri de sunar.

Tüm elektrik endüstrisine eksiksiz çözümler sunmaya uğraşan Brady dünya çapında en büyük tanımlama ürünleri yelpazesine sahiptir. Endüstri araştırmalarına göre Brady aksaklık süresi maliyetlerini %80 azaltabilmekte, arıza bulmayı %75 hızlandırabilmekte ve %20 daha hızlı tesisat kurdurabilmektedir.

Most widely used wire and cable markers for a reason


Brady geniş bir yelpazede kablo işaretleme çözümleri sunar. Brady'nin kendinden laminasyonlu etiketleri. Bilişim ve İletişim Teknolojileri (ICT) ve Telekom endüstrisinde en popüler tel tanımlama çözümü olup özellikle de bakır kablolarla kullanılır (tipik CAT6 veya CAT7 çözümleri). Brady, çıkarılırken fiber optik kablolara zarar vermeyen özel etiketler sunar. Üstelik, bu etiketler fiber optike çok az temas ettiğinde dolayı ve veri aktarma kapasitesini asla engellemez.

Ürünlerimiz:

 • Kablo üzerine sarılan etiketler
 • Bayrak etiketler
 • Kablo bağı ile bağlanan etiketler
wirecablelabelling

Çetin ortamlar için daha güçlü etiketler


Ortamlar çetin olduğunda Brady etiketleri de bu ortamlara uyum sağlar. Brady'nin sunduğu ürünler arasında, her tür agresif çözücü dahil çeşitli ağır koşullara yönelik özel amaçlı dayanıklı malzemeler mevcuttur. Özel Ribonlar ile baskı yapıldığında, Brady'nin Dayanıklı Etiketleri olduğu yerde yıllarca okunaklı bir şekilde kalır. Farklı boyutları mevcuttur.

İhtiyaç duyduğunuz dayanıklı malzemeyi seçip özel Ribon ile baskı yaparak, etiketlerin ve baskının her tür çözücüye karşı dayanıklı olmasını garanti edin. Farklı boyutları mevcuttur.

Ürünlerimiz:

 • Metalize Polyester Etiketler
 • EPREP – Kazıma etiketlerin yerine kullanılan
 • Beyaz Polyester Etiketler
 • Yüksek performanslı vinil etiketler
 • Permashield ™ Etiketler
Resistant-labels

Her Panele Mükemmel Uyum


Elektrik panosu kuran meslek uzmanlarının çok sayıda Terminal Bloğu işaretlemesi gerekir. Farklı pano üreticileri için farklı şekillerde etiketler ve işaretlemeler gerekir. Giderek daha fazla sayıda pano üreticisi, panolarında etiket kullanılabilecek küçük bir alan tanımlamaktadır. İçiniz rahat olsun; birlikte çalıştığınız pano üreticisi kim olursa olsun, panonuzu etiketlerle düzgünce tanımlayabileceğiniz uygun bir Brady çözümü her zaman vardır.

Brady etiketleri, her tür çözücü ve temizleme çözeltisine karşı dayanarak yerinden çıkmayacak şekilde tasarlanmıştır. Brady, herhangi bir Terminal bloğu üreticisinin kullanabileceği eksiksiz bir klips yelpazesi de sunmaktadır.

Terminal bloğun üzerine yerleştirilmek üzere kesintisiz bir malzeme şeridi önerilir. Çoğu durumda etiketleri yerleştirmek için üreticinin orijinal klipsleri kullanılır.

Terminal-Block-Marking

Standartlar, Gereklilikler ve Teknik Özellikler


Brady, tüm endüstri standartlarına ulaşan ve hatta ötesine geçen tanımlama çözümleri sunmaya kararlıdır. Brady en son ve en gelişmiş endüstri standartlarına bağlı kalmak adına her zaman sınırları zorlamaktadır. Standartların tam listesi veya özel gereklilikler için lütfen bize ulaşın. Kapsamlı laboratuvar testi planımıza sizin ihtiyaçlarınızı da eklemeye her zaman hazırız.

 • RoHS uyumlu – Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması
 • Kurşun, Cıva, Krom, Kadmiyum, Bromlu alev geciktirici
 • UL tarafından kabul görmüş
 • UL696 (Underwriters Laboratories): İşaretleme ve etiketleme bu ABD test yöntemine göre onaylıdır
 • CSA tarafından kabul edilmiş (Canadian Standard Association): İşaretleme ve baskı bu Kanada test yöntemine göre onaylıdır
 • DIN VDE 0472 Bölüm 815 gereklilikleri: Halojen içeriğini belirleme yöntemi
ElectricalIDGuideBook

Herhangi Bir Kablo ve Bileseni Tanimlama

Hangi telin nereye gittiğini tespit etmek için vakit kaybettiğiniz oldu mu? Bu kılavuzu indirin!

>> Bu kılavuzu indirin!