Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Laboratuvar tanımlama

Özel olarak numuneleri tanımlamak için geliştirilmiş baskılı laboratuvar etiketleri,
numune kaybının ve engellerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur

Brady’den profesyonel laboratuvar etiketleriyle laboratuvarınızdaki her numuneyi tanımlayarak numune kaybını önleyin. Bu etiketler, tıpkı sizin gibi hassas, güvenilir ve etkilidir. Ayrıca, Brady etiketleri laboratuvarda kolayca tasarlanabilir ve yazdırılabilir, hiçbir numuneden çıkmaz ve işleme ve depolama sırasında okunaklı kalır.

Her numune için güvenilir etiketler


  

Her laboratuvar uygulamasında her numuneye uygun bir etiket bulmak için geniş yelpazemizden yararlanabilirsiniz. Örnek tüplerini tanımlamanız ve -196°C’de depolamanız mı gerekiyor? Etiketlerimiz sizi yarı yolda bırakmaz. Boyama işlemi boyunca lam tanımlamasına mı ihtiyacınız var? Sorun değil. Pipetlerinizden, konik tüplerinizden, flakonlarınızdan ve diğer cam malzemelerinizden çıkmayacak etiketlere mi ihtiyacınız var? Başka çözüm aramanıza gerek yok. Brady etiketleri hassas, güvenilir ve etkilidir. Tıpkı sizin gibi.

İhtiyacınız olduğunda yanınızda

Numune etiketleri, Brady taşınabilir veya masaüstü yazıcı ile yazdırılırsa laboratuvarda kullanılan tipik kimyasal maddelere maruz kaldığında lekelenmeyecek veya kirlenmeyecektir. Kaliteli baskı sayesinde, artık okunaksız el yazılarını çözmek için vakit kaybetmeyeceksiniz. Her numune kabı için işlem sırasında yerinden çıkmayacak okunaklı ve hassas bir etiket, laboratuvarınızda Brady Workstation uygulamalarıyla tasarlanabilir ve kompakt Brady yazıcısıyla yazdırılabilir.

Örnekleri renklere göre sıralayın

BradyJet J2000 Renkli Etiket Yazıcısı, güvenilir laboratuvar örneği etiketleri üzerine her renkte baskı yapabilir. Bir renk kodu oluşturarak, laboratuvar uzmanları, örnek kategorilerini bir bakışta tanıyabilir. 16 milyondan fazla renk çeşidi sayesinde kullanıcılar, laboratuvarlarının ihtiyaçlarına göre her gün farklı bir renk kullanabilir veya her bir uygulama, saklama veya aciliyet türü için farklı bir renk belirleyebilir. BradyJet J2000, renklerin yanı sıra, 4800 dpi fotoğraf kalitesiyle baskı da sunarak, normal bir tarayıcının kesinlikle yanlış okumayacağı son derece okunaklı verilerin veya barkodların yazdırılmasına olanak tanır.

Labcolourtubes

Hızlı kurulum

Brady uzmanları, ihtiyaçlarınız için en etkili etiketleri, uygulamaları, yazıcıları ve tarayıcıları seçmenizde size destek olabilir. LIMS ile bağlanabilecek ve mevcut ağlarınıza entegre edilebilecek numune tanımlama otomasyonu dahil olmak üzere çözümü laboratuvarlarınızda uygulamak için bize güvenin. Numune tanımlama çözümlerini güncel ve maksimum verimlilikle çalışır durumda tutmak için teknik ve satış sonrası destek sunulabilir.

Videolar


Laboratuvar Tanımlama İhtiyaçlarınız Konusunda Uzman Görüşü

LabPocketBookEN

Laboratuvar Tanımlama Cep Kitabı

Dayanıklı numune tanımlama etiketlerimizi ve bunları yazdırmak için kullanabileceğiniz sistemleri, Numune Tanımlama Rehberinde keşfedin.

Hemen indirin
5AutomatedSteps

Otomatik Numune Tanımlamanın 5 Adımı

5 kolay adımda nasıl otomatik numune tanımlama sistemi kurabileceğinizi özetledik.

Hemen indirin
LabSampleCertainty

Numune Kesinliği Tanıtım Raporu

Bilimde ve tıpta, laboratuvar işletme biçiminizi değiştirmeyi vaat eden mevcut trendler!

Hemen indirin

Laboratuvar Tanımlama İhtiyaçlarınız İçin Eksiksiz Çözümler

handwritten_vs_printed_250x250

Neden baskılı laboratuvar etiketleri kullanmalısınız?

Özel olarak numune tanımlamak için geliştirilmiş baskılı laboratuvar etiketleri, numune kaybının ve engellerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

Daha fazla bilgi alın
SampleLoss1_250x250

Numune kaybı maliyeti

Kayıp, farklı laboratuvar türlerinde küçük bir zorluktan büyük bir yıkıma kadar farklı anlamlara gelir.

Daha fazla bilgi alın
LabLabels

Laboratuvar Etiketleri

Brady’nin laboratuvar tanımlama ürünleri biyoteknoloji, tarım, çevre ve adli tıp laboratuvarlarına hizmet etmek üzere tasarlanmıştır.

Daha fazla bilgi alın

Flakon tüp etiketlerini birkaç saniyede etiketleyin

Flakon Etiketi Aplikatörü, BradyPrinter i7100 ürünümüze bağlandığında etiketleri birkaç saniyede yazdırıp flakon tüplerine uygular ve bilim insanlarının temel sorumluluklarına daha fazla zaman ayırmasını sağlar.

Daha fazla bilgi alın

Daha fazla Laboratuvar Tanımlama Çözümünün Faydalarını keşfedin