Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Etiketleme Otomasyonu ve
Etiket Yazdırma Entegrasyonu

Etiketleme işlerinizi otomatikleştirin


Otomatik etiketleme sayesinde ürün, parça, kablo ve hatta laboratuvar numunelerinin tanımlanma hızı ciddi düzeyde artabilir. Kârlılığı korurken izlenebilirlik gerekliliklerine uymanızı sağlar.

 
Endüstriyel düzeyde etiketler, otomatik etiket yazdırma yazılımı ve otomatik yazdırma ve uygulama sistemleri içeren eksiksiz, otomatik etiketleme çözümü sunuyoruz.

Güvenilir etiketler, çalışma ortamınızda yapışkanlığını ve okunaklılığını koruyacak şekilde seçilip tasarlanır. Bu etiketler, bulunduğunuz ortamla tamamen entegre olan ve mevcut verilerinize uygun olarak kullanabileceğiniz akıllı etiket yazdırma yazılımı ile yazdırma ve uygulama sistemleri kullanılarak otomatik olarak yazdırılabilir.
 

Reduce Waste 

İsrafı azaltın

Increase Production 

Üretimi artırın

Save Resources 

Kaynak tasarrufu yapın

Save time 

Zaman tasarrufu yapın

Increase print jobs 

Yazdırma işlerini artırın

Save costs 

Maliyet tasarrufu yapın


 

Otomatik Etiket Yazdırma


Integrated labelling

There is only one thing more efficient at labelling than our best industrial label printers, and that is a seamless printer integration in a complete identification solution.

Increase efficiency with integrated labelling

Otomatik PCB ve Parça Etiketleme


/sitecore/media library/brady/emea/Products/Labels/SMTinfographic

$name

Baskılı devre kartları için eksiksiz ve güvenilir etiketleme çözümümüz, izlenebilirliği otomatikleştirebilir ve SMD üretim hatlarınızla ilgili akıllı üretim verileri oluşturabilir.

Tamamen otomatik etiketleme çözümü

Otomatik Kablo Etiketleme


AutomatedCableID

Kablo makaronları ve sarılabilir etiketler, Brady otomatik kablo tanımlama çözümleriyle 10 saniyeye kadar daha hızlı uygulanabilir.

Otomatik kablo tanımlama

Otomatik Flakon Tüp Etiketleme


Flakon Etiketi Aplikatörü, BradyPrinter i7100 ürünümüze bağlandığında etiketleri birkaç saniyede yazdırıp flakon tüplerine uygular ve bilim insanlarının temel sorumluluklarına daha fazla zaman ayırmasını sağlar.

Flakon tüp etiketlerini yazdırın ve uygulayın

Vaka Çalışmaları