Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Tanımlama ve İş Yeri Güvenliği Çözümleri

En zorlu koşullarda bile insanları,
ürünleri ve mekanları tanımlamak ve korumak

Tanımlama ve Koruma


Performans en önemli konu olduğunda Brady, insanları, ürünleri ve yerleri zorlu ortamlarda görevle ilgili kritik uygulamalar için güvenilir çözümlerle korur ve tanımlar.

Çözümlerimiz, müşterilerin güvenlik, emniyet, üretkenlik ve performanslarını artırmasına yardımcı olur ve yüksek performanslı tanımlama etiketleri, güvenlik ve tesis tanımlama ürünleri, yazıcılar, yazılımlar, kilitleme/etiketleme ve döküntü kontrolü ürünlerini içerir.

PID solutions

Ürün tanımlama

Brady; ürünleri ve bileşenleri tanımlamak, izlemek veya korumak için aşırı sıcaklıklara, ateşe, yağa, kimyasallara, çözücülere, aşınmaya ve hava koşullarına dayanıklı güvenilir etiketler sunar. Bu ürünler; varlık takibi, bileşen/ekipman tanımlama, derecelendirme levhaları, barkod ve basılı devre tanımlama için idealdir.

Ürün tanımlama çözümleri >>

WID solutions

Tel ve Kablo tanımlama

Brady kablo ve tel tanımlama çözümleri, dünyada ve uzayda en zorlu endüstriyel ortamlarda dayanıklılık göstermiştir. Uzay görevlerinde bile etiketlerimiz yerinde kalarak kabloların ve tellerin net bir şekilde tanımlanmasını sağlar.

Brady etiketleri, birçok küresel kalite gerekliliğine uyar ve Ar-Ge departmanımız, tanımlama çözümlerimizi sektöre özgü gerekliliklere yönelik olarak denemeye her zaman hazırdır.

Kablo ve Tel Tanımlama çözümleri >>

workplace safety

İş Yeri Güvenliği

İsterseniz kendi işaret ve etiketlerinizi yazdırarak çalışma ortamınızı daha düzenli, daha güvenli ve daha üretken bir hâle getirebilirsiniz.

İş yeri güvenliği çözümleri >>

Lab solutions

Laboratuvar tanımlama

Konu laboratuvarınızda üretkenliği ve verimliliği artırmak için hataları azaltmaksa ihtiyacınız olan şey dayanıklı etiketler ve güvenebileceğiniz bir envanter yönetim sistemidir.
Bu konuda size yardımcı olabiliriz. Brady, laboratuvar tanımlama ve numune takibi konusunda eksiksiz çözümleriyle güvenilir çözüm ortağınızdır. Laboratuvarlarda her gün sıkı çalışır, numuneleri hatalı ve okunaksız etiketlerden korur ve operasyonların iyileştirilmesine yardımcı oluruz.

Laboratuvar tanımlama çözümleri >>

DIY solutions

Kendiniz yazdırın — DIY çözümleri

Brady’nin profesyonel güvenlik ve tesis tanımlama yazıcıları ve yazılımlarıyla, ulusal ve Avrupa güvenlik gerekliliklerine hızla uyum sağlamak ve 5S ve düzenli üretime uygun olarak daha güvenli ve daha verimli bir çalışma elde etmek için iş yeri tanımlamanız üzerinde tam kontrol sağlayabilirsiniz.

Kendi Tanımlama Çözümlerinizi Yazdırın >>

 
Error: An unexpected error occurred on a 'ListComponent' componentwith Guid 'a43d4e6b-bfc6-4f94-9f7e-3aeeeef31c2c' on content item 'Solutions identification workplace safety' with Guid 'a43d4e6b-bfc6-4f94-9f7e-3aeeeef31c2c', exception message: Component has a missing or misconfigured datasource. The item source is NOT a ListComponent template. Check the content item's presentation details for a misconfigured ListComponent.